Native Instruments سینت بیس جدیدی به نرم افزار Maschine اضافه کرد

Native Instruments سینت بیس جدیدی به نرم افزار Maschine اضافه کرد

 

یک سینت ساده جدید برای ابزار محبوب بیت سازی NI

Native Instruments سینت بیس مونوفونیک جدید به نرم افزار Maschine اضافه کرد که این پلاگین بخشی از آپدیت جدید و رایگان این نرم افزار است.

نرم افزار محبوب بیت سازی Maschine در حال حاضر دارای یک سینت درام قدرتمند است که توانایی ساخت کیک های مختلف تا های هت های جذاب را دارد اما با اضافه شده این سینت جدید ویژگی ساخت بیس لاین نیز به این نرم افزار محبوب اضافه می شود.

با توجه به گفته های NI این سینت بیس جدید به شما اجازه می دهد تا از شکل موج های سینوسی، دندان اره ای و مربعی برای تولید بیس استفاده کنید همچنین این امکان وجود دارد تا از بیس های از پیش آماده شده در این پلاگین بهره ببرید.

Native Instruments سینت بیس جدیدی به نرم افزار Maschine اضافه کرد

کاربران کنترلر Maschine Jam می توانند از این سینت جدید در حالت glide mode بهره ببرند که به آنها امکان ساخت اسید بیس هایی به سبک سینت 303 را می دهد.

Native Instruments در حال حاضر دو سینتی سایزر قدرتمند Monark و Massive را برای تولید بیس لاین دارد که جزو بهترین پلاگین های ساخت بیس هستند اما این کمپانی اذعان دارد این سینت بیس ساده می تواند برای افرادی که دانش کمتری نسبت به ساند دیزاین و سینتی سایز دارند بسیار مفید و کاربردی باشد.

بروزرسانی Maschine 2.6.8 همچنین قابلیت isomorphic keyboard mode را به کنترلر Maschine Jam اضافه می کند که با این توانایی کاربران می توانند ملودی و آکوردها را بصورت راحتی بنوازند.

 

در ادامه بخوانید : Byte Riot اکسپانشن جدید Native Instruments برای Maschine منتشر شد