The Basslet اولین ساب ووفر سایز ساعت مچی در جهان
علم و فناوری, موسیقی

The Basslet اولین ساب ووفر سایز ساعت مچی در جهان 

وقتی شما وارد مهمانی با صدای بلند یا کنسرت می شوید موسیقی را فقط نمی شنوید بلکه آن را حس نیز می کنید.

The Basslet یک ساب ووفر سایز ساعت مچی است که طراخی شده تا احساس حضور در کنسرت را برای شما هر روز زنده کند.

این دیوایس از یک کمپین موفق کیک استارتر که تابستان پارسال راه اندازی شد توانست به مرحله نهایی و تولید برسد و بتواند در نماایشگاه CES 2017 حضور داشته باشد.

Blasslet یک جعبه مربع شکل تخت است که همانند ساعت بر روی دست بسته می شود و بجای نمایش زمان دارای محرک های مینیاتوری است که هنگام پخش موسیقی پالس هایی را به بدن شما همزمان با موسیقی می فرستد و احساسی مشابه احساسی که سابووفر ایجاد میکند بوجود می آورد.

The Blasslet با اتصال یک قطعه کوچک عبور دهنده سیگنال به سورس موسیقی و سپس سمپل کردن موسیقی و انتقال آن بصورت وایرلس به دست بند Blasslet و ایجاد پالس یا ویبره همزمان با بیس موسیقی کار می کند.و شما می توانید از طریق دکمه هایی که در طرف سمت راست دستگاه شدت این پالس ها را کم کنید.(این دکمه ها برای شارژ دستگاه نیز استفاده می شوند.)

The Basslet

وقتی زمان به کارکرد این محصول می رسه باید گفت بله این دیوایس کوچک احساسی دقیقا مشابه ساب ووفر واقعی ایجاد می کند .

کمپانی سازنده اعلام کرده که با یک با شارژ می توانید به مدت 10-12 ساعت از آن استفاده کنید اما با توجه به شدت افکت تولید شده ممکن است این زمان به 5-6 ساعت کاهش پیدا کند.

یکی از مشکلات Basslet نیاز آن به دانگل فرستنده است که بهتر بود این امکان به صورت بلوتوث از طریق دست بند انجام می شد. مشکل بعدی عدم نمایش زمان بر روی این دستگاه است چون بسیار شیبه ساعت است و ما به شخصه ترجیح می دادیم که این توانایی بر روی The Basslet موجود بود .

“البته تیم سازنده اعلام کرده که اصلا دوست ندارند The Basslet به عنوان یک ساعت هوشمند دیگر به دنیا معرفی شود چون که این دستگاه یک ساب ووفر به سایز ساعت است.”

The Basslet

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *