HyperDrive می تواند مک بوک پرو جدید اپل را برای موزیسین ها بهتر کند
کامپیوتر و لپ تاپ

HyperDrive می تواند مک بوک پرو جدید اپل را برای موزیسین ها بهتر کند 

HyperDrive جایگزین پورت های usb در یک هاب کوچک

پارسال کمپانی اپل با حذف پورت های usb در مک بوک ها جدید خود باعث ناراحتی بسیاری از موزیسین ها شد، اما حالا با وجود این دانگل که یک پروژه کیک استارتر است به نظر می رسد این مشکل برطرف شده باشد.

HyperDrive محصول کمپانی سانفرانسیسکویی “Sanho”، یک هاب all-in-one است که به دو پورت USB-C بروی لب تاپ متصل می شود و دارای دو پورت  USB-A، درگاه حافظه sd و micro sd ،خروجی HDMI ،یک پورت Thunderbolt 3 و پورت  USB-C است.

البته آداپتور ها و هاب های دیگری نیز در بازار وجود دارد که بتواند راه حلی برای این مشکل مک بوک باشد. اما به گفته کمپانی سازنده این هاب سریعترین هاب موجود در بازار است و با تکیه بر اتصال به دو پورت وروردی لب تاپ می تواند سرعتی تبادل اطلاعاتی معادل (۵۰ گیگابایت بر ثانیه) را ارائه دهد که این در مقایسه با هاب های معمولی یک انقلاب به شمار می رود چرا که سرعت تبادل هاب های معمولی (۵ گیگا بایت بر ثانیه) می باشد.

hyperdrive

HyperDrive را نمی توان بهترین راه حل برای مشکل درگاه های مک بوک های جدید اپل دانست ولی به نظر می رسد Sanho بیشترین تلاش خود را کرده تا تمام نیاز موزیسین ها و سایر کاربرانی را که به این ورودی ها نیاز دارند با کمترین قیمت بر طرف کند.

قیمت این محصول ۶۹ دلار اعلام شده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *