اشتباهات مردان در رابطه عاشقانه !ما 10 اشتباهی که مردان در طی یک رابطه عاشقانه انجام می دهند را بررسی کردیم و در نهایت توانستیم آن ها را پیدا کنیم.آقایان عزیز اگر می خواهید رابطه عاشقانه خوبی داشته باشید ،لطفا از انجام این اشتباهات خودداری کنید:

 اشتباهات مردان در رابطه عاشقانه

1-عدم تعادل در رفتار

گاهی مردان در رابطه احساس مالکیت می کنند و بیش از حد به شریک خود اهمیت می دهند ،تمام کارهای او ،زمان رفت و آمد ،و… را بررسی می کنند.اما همین مرد ناگهان به مدی بی تفاوت تبدیل می شود و این امر باعث دیوانه شدن پارتنرتان می گردد.آقایان لطفا این مسئله مهم را درک کنید ،که رفتار شما برای زنان بسیار مهم است.زنان مانند شما سطحی فکر نمی کنند ،آن ها می توانند از یک رفتار شما معانی مختلفی دریافت کنند.بنابراین اگر می خواهید رابطه عاشقانه سالمی داشته باشید ،باید این اشتباهات را ترک کنید.همیشه متعادل رفتار کنید.


2-محبت به اندازه 

اگر شما بیش از حد به پارتنر خود محبت نشان دهید ، او احساس حفگی خواهد کرد.همان طور که در بالا گفتیم همیشه تعادل را رعایت کنید.محبت شدید به اندازه بی تفاوتی می تواند پارتنرتان را از شما دور کند.


3-حسادت

زنان دوست دارند که احساس کنند شما به آن ها حسادت می کنید ، اما اگر این حسادت از مرحله عادی بگذرد باعث دور شدن آن ها از شما می گردد.زیرا باعث می شود که پارتنر شما احساس کند شما به او اعتماد ندارید.و عدم اعتماد مخرب یک رابطه است.


4-بی احترامی نکنید.

کوچک کردن پارتنرتان در جمع باعث رنجش وی نخواهد شد ،بلکه به غرور او لطمه خواهد زد. نباید شریک زندگی خود را در کنار دیگران نقد کنید.به خصوص اگر همراه با دوستان خود هستید.زنان شیفته مردانی هستند که به آن ها احترام می گذارند.اگر احترام در رابطه تمام شود ، عشق و علاقه نیز به زودی از بین خواهد رفت.


همچنین بخوانید :


5-پول خود را به رخ نکشید.

شما می توانید دارای بهترین ماشین ،خانه ،لباس های مارکدار و غیره باشید.صادقانه باید بگوییم دارای شما برای پارتنرتان اهمیت دارد اما نیازی نیست شما دارایی های خود را به رخ دیگران بکشید.زیرا زنان از این قبیل مردان متنفر هستند.


6-مردد نباشید ، یا حداقل تردید خود را نشان ندهید.

زنان مردان مردد و بهانه جو را دوست ندارند.زنان  مردان با ثبات و جدی در تصمیم گیری را دوست دارند.در مقابل زنان مردد نباشید و نظرات خود را با قطعیت بیان کنید.


7-خیانت نکنید.

زنان به طور کلی از مردانی که مدام سر آن ها در حال چرخش است ، تنفر دارند.زمانیکه در رابطه با یک زن هستید ،به زنان دیگر نگاه نکنید و در شبکه های اجتماعی با زن دیگری صحبت نکنید زیرا در هر صورت خیانت شما آشکار خواهد شد و شما طرف بازنده خواهید بود.


8-دروغ نگویید.

دروغ نگویید ،زیرا در نهایت آن را فراموش می کنید و دروغتان آشکار خواهد شد.این نکته را فراموش نکنید که زنان هیچ چیز را فراموش نمی کنند.دروغی را که 4 ماه پیش گفته اید ،شما فراموش کرده اید اما پارتنرتان هرگز !


9-وقت کافی

برای پارتنر و رابطه خود باید وقت بگذارید.اولویت شما در زندگی باید پارتنر و رابطه تان باشد.بله می دانیم همه شما درگیر کار هستید .اما زمان های خالی خود را به جای اختصاص دادن به خانواده و دوستان باید به پارتنرتان اختصاص دهید ،در غیر این صورت رابطه تان به زودی تمام خواهد شد.


10-وظیفه شناس باشید.

وظیفه شناس بودن شما نشان می دهد که برای رابطه و پارتنر خود احترام قائلید و برای شما اهمیت دارند.از وظایف خود کوتاهی نکنید و آن ها را به درستی انجام دهید.