انیمه Tokyo Revengers برای سال 2021 تایید شد! انتشار تیزر همراه با اطلاعات بیشتر
انیمه و انیمیشن

انیمه Tokyo Revengers برای سال 2021 تایید شد! انتشار تیزر همراه با اطلاعات بیشتر 

انیمه Tokyo Revengers در سال 2021 منتشر خواهد شد! جدید ترین تیزر این انیمه را از مجله اینترنتی وارونه تماشا کنید!

با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی مجله اینترنتی وارونه. مخصوصا دنبال کنندگان بخش پرهوادار انیمه. در خبری یک وبسایت رسمی برای انیمه ای اقتباسی از روی مانگای Tokyo Revengers به نویسندگی Ken Wakui باز شده است. این وبسایت اعلام کرده که انیمه Tokyo Revengers در سال 2021 منتشر خواهد شد. همچنین تیزر تبلیغاتی برای این انیمه منتشر شده است. تصویری با طراحی Ken Wakui نیز به مناسبت این خبر منتشر شده است.

تیزر ویدیوی تایید انیمه Tokyo Revengers


Kodansha Comics در حال انتشار مانگای Tokyo Revengers به صورت دیجیتالی می باشد و در خلاصه داستان مانگا Tokyo Revengers آورده است:

Takemichi Hanagaki در حال تماشای اخبار از تلویزیون می باشد که ناگهان متوجه می شود که تنها دوست خود در دوران دبیرستان به نام Hinata Tachibana مرده است. تنها دوست او توسط یک گروه خلافکار به نام دار و دسته Tokyo Manji کشته شده است. طی سری اتفاقاتی او به دوازده سال قبل در زمان سفر می کند تا Hinata Tachibana را نجات دهد. او تصمیم گرفته است که این بار از زندگی خود فرار نکند و مردانه با شرورترین گروه خلافکاری توکیو روبه رو شود.

راستی یادتون نره پیج اینستاگرام انیمه، یوتوب و نماشای ما رو فالوو کنید.

Ken Wakui مانگای انتقام گیرندگان توکیو Tokyo Revengers را از مارس 2017 در مجله هفتگی Shōnen Magazine آغاز کرده است. Shōnen Magazine جلد هفدهم این مانگا را در تاریخ 15 می منتشر کرده است. این سری حدود 4 میلیون نسخه کپی را به فروش رسانده است. Kodansha Comics جلد پانزدهم این مانگا را به زبان انگلیسی به صورت دیجیتالی منتشر کرده است.


علاوه بر خبر ساخت انیمه Tokyo Revengers در مجله وارونه بخوانید:


همچنین Warner Bros. Japan در حال ساخت لایو اکشنی از روی این مانگا می باشد. این لایو اکشن سینمایی در 9 اکتبر در ژاپن اکران خواهد شد. Tsutomu Hanabusa در حال کارگردانی فیلم Tokyo Revengers می باشد. فیلمبرداری این اثر از زمستان پارسال آغاز شد اما در ماه می نیمه کاره رها شده است. دلیل این اتفاق اطمینان از سلامت تیم سازنده و بازیگران این فیلم به علت شیوع ویروس کرونا COVID-19 می باشد.

Ken Wakui قبلا مانگای Shinjuku Swan را از سال های 2005 تا 2013 از مجله Young Magazine در 38 جلد منتشر کرده است. از روی این مانگا لایواکشن سریالی در شش قسمت در سال 2007 تولید شده است. همچنین دو لایو اکشن سینمایی از روی این مانگا اقتباس شده است. این سینمایی ها به ترتیب در تاریخ می 2015 و ژانویه 2016 در ژاپن به اکران در آممده اند.

نظر شما درباره این خبر خوشحال کننده انیمه انتقام گیرندگان توکیو Tokyo Revengers چیست؟ نظرات خود را با مجله اینترنتی وارونه به اشتراک بگذارید. همچنین برای خواندن مقالات سایت در حوضه جدیدترین اخبار، در مجله وارونه اخبار انیمه را دنبال کنید!

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *