5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش !

مردان شیک پوش و استایل هایی برای آن ها !

تلفیق کردن لباس ها با یکدیگر برای مردان به اندازه زنان لذت بخش نیست.ما در این مطلب قصد داریم 5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش را برای شما بازگو کنیم.با ما همراه باشید.مهم ترین نکته در این استایل ها استفاده از لباس هایی است که تقریبا در کمد لباس های مردان وجود دارد .

1-استایل اول با استفاده از شلوار سفید

با آمدن فصل بهار و نزدیک شدن تابستان شلوارهای سفید بسیار ترند می باشند.اگر شما قصد دارید از شلوار سفید استفاده کنید بهترین رنگ ها برای تلفیق با رنگ سفید ،رنگ بژ و قهوه ای است.به خصوص در محیط های کاری این رنگ ها شما را بسیار شیک جلوه می دهد.شما در این استایل می توانید از رنگ قهوه ای در اکسسوری هایی مانند کفش و کمربند استفاده کنید.

5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش

2-استفاده از کت

 یکی از 5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش استفاده از کت است .کت ها نقش نجات دهنده در استایل مردانه دارند.در این استایل نیز شما می توانید با استفاده از یک شلوار سفید و استفاده از کت به رنگ طوسی و یا خاکستری استایلی بی نظیر و مردانه به وجود آورید.

5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش

3-استفاده از کت های چهارخونه

پارچه های چهار خونه جزو ترند سال 2018 هستند و همان طور که مشاهده می کنید ترند آن ها در لباس های مردانه نیز دیده می شود.در این استایل شما می توانید یک کت چهر خونه را با یک شلوار جین به رنگ تیره و یک پیراهن سفید تلفیق کنید.البته انتخاب رنگ پیراهن مردانه با رنگ کت انتخابی تان ارتباط مستقیم دارد.

5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش

4-استایل اسپرت و شیک

شما می توانید در این استایل از رنگ های روشن تابستانی استفاده کنید.مهم ترین نکته در این استایل ساده بودن است.و این نکته را فراموش نکنید که همیشه با توجه به فرم بدن خود لباس بپوشید.

در ادامه بخوانید : 20پیشنهاد برای استایل مردان که هیچ وقت قدیمی نمی شوند !!!

5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش

5-استایل های اسمارت

در این استایل شما می توانید کفش های لاجوردی خود را با شلوار جین تیره رنگ ست کنید.مهم ترین نکته در این استایل استفاده از پیراهن مردانه ،پلیور و شلوار است که باعث به وجود آمدن استایلی شیک و اسمارت می شود.

5 پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش

در ادامه بخوانید :

با ترند لباس های مردانه در بهار سال ۲۰۱۸ آشنا شوید!

۴ نکته که هنگام خرید پیراهن های مردانه باید آنها را رعایت کنید

با ۱۷ نکته مهم که تمام مردان شیک پوش باید آن را رعایت کنند آشنا شوید !!!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *