هنوز ماه‌ها تا عرضه گوشی پرچمدار جدید شرکت سامسونگ مانده است و فعلا هیچ خبری از اطلاعیه‌های رسمی نیست که ویژگی را از این اسمارت فون فاش کند. قبلاً تعداد زیادی شایعه و گزارش در مورد Galaxy S11 منتشر شده بود، اما امروز، مجموعه جدیدی از ارائه دهنده‌ها این ایده که از نظر ظاهری این گوشی چیست را به ما می‌دهند. هرچند که تغییرات زیبایی شناسی چشمگیر نیستند، اما چند مورد قابل ذکر است.


پیش از مطالعه این مطلب بخوانید: 


رندرها چه چیزی‌هایی را فاش کرده‌اند؟

این مجموعه رندرها توسط OnLeaks برای 91mobiles ایجاد شده است. واضح‌ترین تغییر، سوراخ پانچ دوربین جلو می‌باشد که به مرکز دستگاه مهاجرت کرده است. در گلکسی S10، دوربین در سمت راست نمایشگر قرار گرفته، بنابراین به نظر می‌رسد که Galaxy S11 طرحی شبیه به گلکسی نوت 10 خواهد داشت.

رندرها همچنین به ما نشان می‌دهند که حاشیه‌های بالا و پایین کوچک شده‌اند، اما گذشته از آن، جلوی گوشی کم و بیش به همان گلکسی S10 شباهت دارد. اما پشت این گوشی، جایی است که بازی جالب می‌شود، زیرا رندرها یک پکیج دوربین شامل پنج لنز مختلف را نشان می‌دهند. 91mobiles خاطرنشان می‌کند که سه مورد از این‌ها باید دارای دوربین‌های مرسوم و چهارمین یک سنسور زمان پرواز سه بعدی باشد و خب نمی‌دانیم دوربین پنجم چیست.

OnLeaks انتظار دارد که گلکسی S11 ضخامت یکسانی با گلکسی S10 داشته باشد و ابعادی برابر با 161.9 x 73.7 x 7.8mm داشته باشد. هنگامی که دوربین را حساب کنیم، ضخامت به 8.9 میلی متر می‌رسد. تصور فعلی این است که سامسونگ سه نسخه مختلف از گلکسی S11 را منتشر خواهد کرد:  S11e و standard S11 که ممکن است شامل 5G باشند و نوع دیگر، S11+ که می‌تواند با استاندارد 5G همراه باشد.

نشت و شایعات قبلی حاکی از آن بود که گلکسی اس 11 لنز 108 مگاپیکسلی سامسونگ را به عنوان گلوله اصلی خود معرفی می‌کند. اما این چیزی است که قبلاً در دستگاه‌های دیگر مشاهده کرده‌ایم.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر نظری دارید خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها برای‌مان بنویسید.