بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

بیداری، بعد از رویایی زیبا !

با سلام  خدمت دوستان و رفقای انیمه باز، با بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re در خدمت شما هستم.شما می تونید بررسی قسمت های قبل را از اینجا بخونید. از دوستان عزیزی که زیر ۱۷ سال سن دارن خواهش می کنم به دلیل خشونت بالا، این انیمه رو تماشا نکنید.! خب بالاخره آخرین قسمت از فصل اول  Tokyo Ghoul:re منتشر شد. تو این قسمت سعی شده بود تا به سوال های مهمی که ذهن بیننده رو مشغول کرده جواب داده بشه. گرچه من به شخصه انتظار بیشتری از این قسمت و آرک پایانی داشتم. موسیقی تو این قسمت با اینکه خیلی خوب بود ولی جا داشت بهتر باشه! (اینو برای برای اول میگم چون واقعا موسیقی متن این فصل حرف نداشت!). 

بعد کلی کشمش و درگیری سرانجام کانکی بر میگرده ! دلیل مرموز بودن Furuta هم مشخص میشه! برای اولین بار هم هویت اتو یا غول تک چشم هم مشخص میشه (گرچه برای خیلی ها مشخص بود). اما مشکل اصلی همچنان عدم پردازش مناسب به داستان و بی پاسخ موندن سوال های مهمی هستش که به نظر میرسه برای همیشه بی پاسخ بمونن !!!


همچنین بخوانید : بهترین انیمه های تابستان ۲۰۱۸ که باید آنها را تماشا کنید !


موضوع بعدی، تغییر رنگ موی هایسه هستش که از زمان بازگشت حافظه شروع به تغییر کرد و با برگشت کانکی کاملا مشکی شد! نکته جالبتر تغییر در طراحی شخصیت کانکی هستش که جدا از رنگ مو ، چهره و لحن صحبت کردن نیز تغییر کرده. آخرین موضوع جالب هم علاقه و عشق اتو به کانکی هستش. 

در ادامه با بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re همراه من باشید.

دیگه به اندازه کافی رویا دیدم !

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

یکی از اصلی ترین سوژه های فصل سوم، وضعیت قهرمان دو فصل قبل یعنی کانکی بود! تو فصل سوم کانکی وجود نداشت و اون قهرمان کم حرف ، غمگین، جدی جای خودش رو داده بود به هایسه شخصیتی غیر جذاب و شکننده (عاطفی/فیزیکی) برای انیمه تاریکی همچون توکیو غول !!!

تو این قسمت پس از درگیری طولانی مدت و صحبت هایی که بین شخصیت هایسه و کانکی رد و بدل میشه، بالاخره کانکی موفق میشه تا هایسه رو راضی کنه تا کنترل مغز رو بدست بگیره و کمی به هایسه استراحت بده ! برای درک بهتر وضعیت ذهنی هایسه / کانکی پیشنهاد می کنم این مطلب رو مطالعه کنید : با اختلال هویت تجزیه ای (شخصیت چندگانه) به طور کامل آشنا شوید.

البته تغییر هایسه به کانکی پس از 12 قسمت جا داشت با تمرکز بیشتری انجام بشه و فلش بک های مهمتری از گذشته کانکی برای پاسخ دادن به کلی سوال نمایش داده بشه که اینجوری نشد !

نورو همچنان مرموز و جذاب !

پس از درگیری شدید نیروهای CCG با نورو تو قسمت قبلی، و عدم موفقیتشون برای نابودی اون، اوضاع رو وخیم کرده بود و به نظر نمی رسید کسی بتونه از دست نورو جون سالم به در ببره !!! اما تو این قسمت به طرز عجیب و مسخره ای شاهد شکست نورو به دست شیرازو و اوریه هستیم!!!

نکته مهم نمایش فلش بکی در لحظه نابودی نورو بود! فلش بکی که KUZEN / Yoshimura را در حین تحویل اتو در نوزادی به نورو نشون میداد و درخواستی که یوشیمورا برای نگهداری از کودکش توسط نورو داشت!

همین موضوع چند مسئله رو بوجود میاره ؟ آیا نورو واقعا کشته شده ؟ (چرا که طبق روال انیمه شخصیت هایی که در حال مرگ هستند همیشه فلش بکی از آنها به نمایش در میاد)، آیا نورو موسس آئوگیری است؟ و سوالای دیگه ای که همچنان بی جوابه!  نورو دقیقا کیست / از کجا آمده / چه می خواهد؟

سوال بعدی اینکه آیا شیرازو تو درگیری با نورو کشته میشه یا قدرت نورو بهش منتقل میشه؟ زمان مرگ شیرازو یک فریم از بازسازی اعضای داخلی بدنش به نمایش گذاشته شد که سرعت بازسازی بسیار شبیه نورو بود!

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re
فریمی که بازسازی سریع بدن شیرازو رو نشان میدهد

کانکی و غول تک چشم

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

همونطور که تو بررسی قسمت قبل حدس زده بودم، غول تک چشم و کانکی با هم روبرو میشن و جنگ شروع میشه!

اولا این پوسته عجیب و غریب و قابل پوشیدن اتو بخشی از کاگونه اون هستش یا نوعی از تغییر مرحله قدرت (شبیه شخصیت های بلیچ)، مسئله بعدی شکست غول تک چشم بوسیله کانکی(اونم به راحتی و مثل آب خوردن) هستش! خیلی عجیب بود من اول فکر کردم کانکی کشتش ولی بعدا خودش گفت فرار کرده، حالا موضوع اینکه واقعا اتو کشته شده و کانکی میخواد نقشش و ایفا کنه یا اتو واقعا فرار کرده، در هر دو صورت موضوع خیلی پیچیده هستش!

نکته مهم دیگه تو این بخش معرفی شخصیت واقعی اتو /Sen Takatsuk ، دختر یوشیمورا هستش که به شاه تک چشم هم معروفه و اولین غول تک چشمی هستش که بصورت طبیعی به دنیا اومده و خیلی ها اونو موسس آئوگیری میدونن!!!

و مهمتر از همه دلیل علاقه زیاد اتو به کانکی مشخص میشه عشق بوده!!!

عشق و وفاداری کانائه

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

برای خیلی ها دلیل وفاداری بیش از حد کانائه به سوکیاما سوال بود که تو این قسمت به این سوال جواب داده میشه، کارن عاشق سوکیاما است! پس از بازگشت کانکی و شکست غول تک چشم، یوی کوری به پشت بام میاد و بررسی وضعیت مشغول میشه که ناگهان متوجه میشه هایسه درحال تغذیه از بقایایی اجساد هستش! یویی با ترس می پرسه هایسه تو هستی و کانکی که به طرز عجیبی و مرموزی همچنان نقش هایسه رو باز می کنه به یویی پاسخ مثبت میده و از اون میخواد تا سوکیاما رو راحت کنه!

زمانی که کانکی سوکیاما را از بالای ساختمون به پایین پرت میکنه کارن به سمت سوکیاما میپره و با بغل کردن اون و پرت کردنش به جایی که سوکیاما زنده میمونه جونش رو فدای ارباب و معشوقش میکنه که بسیار سکانس جذابی بود!

سوال مهم اینکه آیا کانکی با پرت کردن سوکیاما قصد نجاتش رو داشته؟ 

FURUTA خائن یا دوست ؟

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

بالاخره دلیل رفتار عجیب و مرموز furuta مشخص میشه! اون با دسته آئوگیری در تماس هست و به غول ها کمک میکنه! اما آیا خودش غول هستش یا یک انسان هنوز مشخص نیست! همچنین دلیل همکاریش با غول ها هم مشخص نیست. اما با توجه به شرایط بوجود اومده به نظر میرسه این آدم تاثیر مهمی در روند داستان انیمه داره!

نجات سوکیاما بوسیله توکا / اعضای آنتیک و چی هوری !

نجات سوکیاما در انتهای قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re به دست پدر، اعضای آنیک و چی هوری باعث میشه تا به این باور برسیم که اتفاقات مهمی در فصل دوم انتظار مارو میکشه و سوکیاما نقش مهمی توشون داره!

سوالی که ذهن من رو درگیر کرده حضور پدر سوکیاما هستش، کسی که تو قسمت 10 خودش رو تسلیم CCG کرد و حالا به همراه چی هوری و توکا به کمک سوکیاما اومده !!! اصلا پرش داستان از انتهای قسمت 10 به اول قسمت یازده کلی عجیب بود چرا که تو قسمت 10 پدر سوکیاما تسلیم شد و دنبال آرام کردن درگیری ها بود ولی قسمت 11 از درگیری CCG با کارمندان روزوالد شروع میشه که خب خیلی غیر منطقی بود و نحوه فرار پدر سوکیاما هنوز مشخص نیست!

نکته بعدی دزدیدن جسد شیرازو بوسیله غول ها هستش که به زنده بودن و تبدیل شدن اون به آدم مهمی در ادامه اشاره داره و خیلی راحت میشه حدس زد FURUTA پشت این قضایا حضور داره ولی دلیلش هنوز مشخص نیست!

خوشحال یا غمگین بودنت اصلا مشخص نیست !

بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

بعد از پایان قسمت 12، به رسم قسمت های قبلی بخشی از قسمت بعد نمایش داده میشه که اینبار قسمت بعدی موکول میشه به فصل دوم و مهر 97 اما مسئله مهم که نمایش داده میشه، انتقام کانکی از آریما هستش!!!

سوالی که کانکی از آریما میکنه سوال جالبی هستش چرا که از احساسات آریما می پرسه و چهره سردش که هیچ وقت هیچ احساسی رو نشون نمیده و به نظر من این سوال کانکی به نوعی نشون دهنده گیج بودن اون و عدم درک درست احساساتش (شاد یا غمگین) در مورد کشتن آریما هستش!

 

فصل اول انیمه توکیو غول ری هم تمام شد، اتفاقات زیادی در این 12 قسمت رخ داد گرچه حجم داستان به قدری زیاد بود که تو این فصل ما فقط شاهد معرفی شخصیت های جدید بدون شناخت درستشون بودیم، صحبت ها و بحث های زیادی پیرامون این فصل بوده که من سعی می کنم در یک مقاله به برسی کلی این فصل بپردازم، مرسی از شماها که منو تنها نذاشتین و بهم انرژی دادین تا براتون بنوسیم گرچه غلط دیکته زیاد دارم. دمتون گرم.

 

لطفا شما هم نظرات خودتون رو در ارتباط با این قسمت با ما به اشتراک بگذارید.

 

همچنین بخوانید : 

بررسی قسمت اول فصل سوم انیمه Attack on Titan

اطلاعات تکمیلی درباره فصل سوم انیمه Attack on Titan به همراه تریلر و پوستر

مجله وارونه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

خوب

8

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 162
دوست نداشتم: 12
میانگین امتیازات: 13.5
 

 

63 دیدگاه در “بررسی قسمت 12 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

اقای خیلی ممنون بابت مقاله و دستخوش سعی کنید بخش انیمه یکم بیشتر پوشش بدین خیلی ممنون از زحماتتون
عجب قسمتی واقعا اگر مشکلات اجازه میدادن بنظر من میشد بهترین قسمت این فصل ولی از نظر من قسمت قبل بهترین قسمت فصل بود که دلیلشم تو همون پست توضیح دادم این قسمت بنظر من تنها نکته مثبتی داشت کانکی بود کل قسمت یطرف و خود کانکی یطرف سه نکته منفی این قسمتو میخوام در موردش حرف بزنم اول اینکه نورو چرا اینجوری و به این سرعت مرد واقعا من فکر کردم الان تو این حالت خیلی وحشیتر از قبله و همه رومیکشه و فرار میکنه واقعا انتظار مردن به این شکلو نداشتم (اقای دست پیمان شما گفتی که قسمتا بعد ممکنه نورو با کانکی درگیر میشن اینجا که مرد؟)
مورد بعدی شکست خوردن اتو بود که دیگه حرفی ندارم بزنم کسی که رهبر ائوگیریه به این سادگی به کسی که کاگونش ضعیتر از خودش واقعا یه علامت تعجبه بزرگه دیگه من نمیدونم واقعا کی قویه کی نیست تو این قسمت بعنوان انتاگونیست انیمه نابود شد با این حرکت کانکی واقعا باید رییس ائوگیری درشو گل بگیرن با این وضع
مورد بعدی و اخر منفی باز و باز سوالات بی پاسخ که خودتون اشاره کردین مثلا من واقعا نفهمیدم چرا هایسه بیخیال بدنش شد بدن سپرد به کانکی و غیره.
شخصیت فورتا من خیلی جذبش شدم اگر واقعا این قدرتی که داره روی تموم بدنش اعمال شده باشه و نقطه ضعف پاشنه اشیلی داشته باشه بنظرم یکی از بزرگترین دشمنای انسانا بشمار میره.
راستی این مدیر انتیکو مگه اخر فصل دوم دخترش نجات نداد پس الان کجاست؟
پ ن:دوستان خواهشا لطفا هر وقت خواستین اسپویل کنین یه اسپویل بنویسین که طرف بدونه اشتباها نظرو نخونه الان من یه اسپویلی خوندم تو پست قبلی درباره فورتا که این قضیه شاید مال دو فصل دیگه باشه لطفا اسپویل میکنین اخطار اسپویل بدین

سلام. کوزن یا پدر اتو در قسمت 4 به نمایش گذاشته شد.

ممنون مرسی از شما، حتما بخش انیمه رو تقویت می کنم. والا من وقتی بررسی مینویسم بر اساس حدسیات هستش نه بر اساس مانگا در نتیجه منم مثل بقیه بیننده ها فقط حس می زنم! موضوع کوزن و اتو برای منم سواله باید بخونم راجع بهش

واقعا نمیفهمم این دیگه چه پایانی بود؟ با هزارتا سوال بیننده را ول کردن.اصلا از شخصیت پردازی این فصل خوشم نیومد و یه سوال؟ تو فصل یک زمانی که سی سی جی و آعوگری با هم درگیر شدن جغد یه چشم داشت میجنگید و اتو داشت با یکی از همین اعضای آعوگری حرف میزد حالا چطور شد که این ها هردو یک نفرن؟
در کل به نظرم دو فصل قبل خیل بهتر بودن مخصوصا فصل دو
ممنونم از نقدتون

با سلام. این یک پایان باز بود که مارو به سمت فصل بعد جذب کنه.
و اون جغد که تو فصل یک بود، پدر اتو یا همون رئیس آنتیک بود که می جنگید، تا وقت تلف کنه.

عالی مثل همیشه…..فقط یه سوال…..لحظه ای که کانکی پوسته هیولای اتو رو از بین میبره ..اتو با اغوش باز خودشو به طرف کانکی پرت میکنه…اون لحظه میخواد عشق خودشو ابراز کنه یا نقشه داره به اون کلک بزنه و بعد بکشتش؟؟…البته اگه سوالم بی معنی بود..عذر میخوام

راستی توی فصل دوم نمی دونم قسمت چند نشان داد که اتو جغد تک چشم است ( پایان قسمتی که جغد می میرد – که البته تو اون صحنه جغد صدایی ازش در می آید – )

اتو عمدا شکست خورد بعدا میفهمین چرا، کانائه هم کانکی میدونست که برای نجات سوکیاما اقدام میکنه. یه چیز دیگه اینه که تمام کار های فوروتا هم برای عشقه. نورو هم تو مانگا پدرشون در میاد تا بکشنش ولی خب برای زمان محدود و خشونت کم تر خلاصش میکنن موقع حمله شیرازو گفتم ایول جنگشون شروع شد یه دفعه دیدم نورو شکست خورد(کلا یکی از نقات ضعف انیمه ها توی ژانر دارک فانتزی اینه که زمان و میزان خشونت محدوده برای همین همچین بلا های مسخره ای سر مانگا های مثل توکیو غول و برسرک میاد) یه چیز دیگه اینه که تو دو سه قسمت آینده همه چی درباره پیشینه ccg قدرت بالای آریما و دلیل به وجود اومدن درخت آئوگیری معلوم میشه(البته این آخری ممکنه بیوفته فصل بعد)

دقیقا؛ اتو انگار خودکشی کرد کانکی هم از اون جایی که جلوی کارن نگرفت مشخصه میخواست سوکیاما رو نجات بده

اول از همه دمتون گرم و خسته نباشید که این انیمه رو هم به زیبایی انیمه های دیگه بررسیش کردین و یه سوال من خیلی دنبال ترجمه شده مانگای این انیمه هستم ولی نمی تونم کاملشو پیدا کنم چون تو انیمه اش که خیلی حذف کردن اگه می دونین ممنون میشم؟

یه جایی خوندم که نوشته بود اریما رهبر پشت پرده ائوگیری و اتو رهبر اصلی…این درست؟..اریما واقعا با غولها هم دست؟..البته جایی که خوندم خیلی توضیحات زیادی درباره سازمان ائوگیری نوشته بود

نه فقط همینو بدون که آریما هم با غول ها مرتبطه اتو هم موسس اصلی آئوگیریه (امیدوارم گذشته اتو رو از انیمه حذف نکنن چون مهمه یک جورایی)

من درست متوجه نشدم. کارن دختره؟؟؟؟؟؟!!!!!
و اون آخر که غول ها شیرازو رو از ماشین آوردن بیرون، پس چجوری دفنش کردن؟!
تو فصل دوم اگر اشتباه نکنم، نشون داد که پدر اتو، موقع درگیری با سی سی جی، مجبور میشه دخترشو بزاره یه گوشه و بجنگه وقتی برمیگرده میبینه نیست.الان چرا نشون داد پدر اتو میسپارتش دست نورو؟ چطوری؟😐😐😐
گیج شدم کلا

سلام
با توجه به نکته ی فلش بک قبل از مرگ،اتو قطعا زندس و فک کنم اون موقه که خودشو پرت می کنه سمت کانکی می خواسته گولش بزنه یا عشقشو ابراز کنه.جسد شیرازو هم توسط کت سفید ها انتقال داده میشه که یعنی زندس.کانکی هم الکی نقش هایسه رو بازی می کنه تا بتونه هینامی رو نجات بده.
فقط یه سوال می مونه فوروتا غوله؟ یا انسانی نیمه غول که طرف آئوگیریه؟

سلام از برسی ممنونیم ولی اریما میمیره اگه تبق مانگا باشه مام از دستش راحت میشیم یه سوال رده توکا چیه؟؟؟

اخه اثلا واسش رده ای نمیشه پیدا کرد از ای تا سی که حتما نیست چون رده های ای رو دیدم نصف توکام زور ندارن اس هم که اگه بود باید با این جیسون خورده شده برابری می کرد ولی من نمیدونم ردش چیه قاتی کردم لطفا جواب بدید

از اونجایی که رده برادرش SS احتمالا خودش هم باید تو همین مایه ها باشه. در ضمن وقتی رده نیشیو (همون -اوروچی- مار) SS باشه دیگه توکا جای خود داره چون تو اول فصل ۱ نشون میده که توکا خیلی راحت نیشیو رو شکست میده.

رده توکا S هستش همچنسن رده نیشیو هم S هستش

دلیلی که توکا تو رده بندی بالا تر نرفته اینه که زیاد با اشخاص خاصی در سی سی جی نجنگیده یک چیز مهم که توی مانگا هست ولی تو انیمه حذف شده رده بندی غول ها اگه حدس بزنن قدرت واقعیش این نیست یک + بغل ردش میزنن ، توکا S+ هستش.

سلام اگه مانکا رو به طور کامل دیده باشین خیلی چیزای مجهول براتون معلوم میشه اما من بدایا مشکلاتی نمیتونم انیمه رو ببینم و فقط از طریق مانگا و نقد شما ماحرای هر قسمت رو میبینم.

دستمریزاد داری و خوب تحلیل کردی. من هم تا این برسی هارو خوندم تقریبا از داستان شلوغ این فصل چیزی نفهمیدم. 🙂
در مورد انیمه های دیگه که قراره بیاد هم امیدوارم بنویسی مثل Attack که تا آخر ماه میاد..

ممنون ولی یه سوال چرا توی فصل اول قسمت 10 جلوی جیسونو نگرفت؟؟؟ من موندم مگه هم رده نیستن؟؟؟

شرمنده یه سوال دیگم داشتم مانگا الان تا چپتر چند اومده ایا مانگا تموم شده چند تا چپتر دیگه مونده تموم بشه مام بفهمیم کی میمیره کی زنده میمونه بچه این دوتام چی میشه

سلام ببخشيد ميشه بگيد مانگا توكيو غول رو از اول از كجا ميتونم گير بيارم؟اخه هرچي گشتم و مانگا اين فصل بود فقط.اگه نميتونيد اينجا بگيد لطفا ايميل بزنيد.
خيلي ممنون

با سلام و خسته نباشید. عجب روزایی بود، ما هم مثل استودیو پیروت بودجه نداشتیم، پنج روز بود آنلاین نشدیم.
همین اول یه چیزی بگم: اون قسمت که نوشتید هویت اتو برای اولین بار مشخص میشه، اما اگه به عقب برگردیم، میبینیم که تو قسمت ۱۱ فصل دوم در آخرین ثانیه ها، اتو رو نشون داد که از اون پوسته جغد در اومد و قبلش رئیس آنتیک رو بالا می آورد و بابایی صداش کرد. و چند قسمت قبلش هم اون رو به عنوان Sen takatsuki و لو دهنده آنتیک به سی سی جی معرفی کرد.
نمدونم چرا، وقتی کانکی برگشت یه لحظه احساس کردم، انیمه با فصل های قبل فرق نداره. البته همون طور که گفتید خوب می شد که وقتی حافظه اش برمیگشت صحنه های بیشتری از گذشته، مثل بچه های آنتیک و توکا و… نمایش بدن که احساسی تر بشه.
شما رو نمی دونم، اما یه جورایی دل من یکی برای خنده های کانکی تنگ میشه.😭😭😭😭
این وسط اینا که می خوان داستان رو به مانگا شبیه کنند، نمی شد یه طوری این فصل رو به فصل قبل جوش بزنند. مثلاً همین فلش بک که پدر اتو، اون رو به نورو داد. تو فصل دوم یوشیمورا اتو رو یه جایی گذاشت، بعد رفت جنگید و وقتی برگشت، دید اتو نیست، خوب استودیو همین رو میومد نشان میداد که نورو مثلا از قبل منتظر بوده که اتو رو برداره. به داستان فعلی هم لطمه ای نمی خوره.
آقا یه سوال مگه کارن پسر نبود؟؟؟
اون جا هم که نوشتید کانکی از یویی میخواد سوکیاما رو راحت کنه که اشتباه است. چون یویی رفت سراغ اون یکی یا همان کارن.
در مورد این قسمت در کل به نظرم بهترین قسمت انیمه بود. اما نامرد جنگ هاشون خیلی کوتاه بود، مخصوصاً مال نورو که انتظار بیشتری ازش می‌رفت و انگار اول و آخر مبارزه رو به هم جوش دادن. خود قسمت هم اونقدر توش فرو رفتم که یهو دیدم که تموم شد، حیف. البته خوبه که سه ماه دیگه نیم فصل بعدی میاد. البته من موندم که تو این سه ماه دارند قسمت های پایانی رو با توجه به مانگا آماده می‌کنند یا نه؟؟
خواهشمندم به محض پخش تریلر نیم فصل بعدی و خبر های مربوط به آن، سریع آن را در سایت قرار دهید.
با تشکر از شما و منتظر مطالب انیمه ای بعدی شما.

اینم اضافه کنم، که با وجود تغییر کاگونه ها و کوینکه ها، کاگونه توکا فرق نکرده و به نظرم زیبا ترین کاگونه رو در این نیم فصل داره. فقط موندم که چرا دو باله شده. که فکر کنم چون آیاتو کاگونه اش رو خورد، و چون غول ها هر چه قدر بیشتر زخمی بشن، سلول های آر سی در جای آسیب دیده، بیشتر میشه. (پس میشه گفت: برای غول، هر شکست مقدمه ای برای پیروزی است). پس کاگونه توکا پس از بازسازی قوی تر و دو باله شد.
دوباره از شما تشکر میکنم.

سلام ممنون از نظرت محمد ، منظور از هویت اتو برای اولین بار مشخص میشه منظورم اینکه اون 3 تا شخصیت داره و هر جا با یک شحصیت حاظر میشه اگه اشتباه نکنم برای اولین بار تو این قسمت مشخص میشه این 3 تا شخصیت یه نفر هستن گرچه اشاره هایی شده بود تو فصل های قبل و این فصل، کارن تو انیمه خیلی شبیه پسراس و منم فک می کردم پسره تغییر دادن مانگارو ولی خب نه مثل مانگا عمل کردن و کارن دختره !احتمالا فصل بعدی هم با توجه به مانگا تولید میشه. و به محض انتشار اخبار فصل بعدی توکیو غول اونهارو با شما در میون میزارم

کاملا واضحه فروتا از CCG نیست و به احتمال زیاد جاسوسه چون قسمتی که با خدمتکار سوکیاما روبه رو میشه ضربه ای که از طرف کاگونه خدمتکار به دستش وارد میشه هیچ آسیبی بهش وارد نمیکنه این صحنه اونقدر عجیب و ریز بود که اگه دقت کنید با اون ضربه باید دستش قطع می‌شد که نشد. قسمت دیگه ی ریزی که از فروتا به چشم میخوره اینه که وقتی می‌خواد به خدمتکار سوکیاما حمله کنه از روی جنازه ی رءیسش رد میشه (درواقع دست ریسشو له میکنه و از روش رد میشه)که برای کسی که برای رییسش خیلی احترام قاعله حرکت بی معنیه و قسمت سومی که قابل توجه تره گریه ی الکی فروتا در برابر CCG هستش که بیننده رو به اطمینان کامل میرسونه که این فروتا یه چیزیش هست
از تحلیلتون بسیار سپاس گزارم اما خواهشی که دارم اینه که تحلیل هاتون رو کمی ریز تر بیان کنید یعنی میشه گفت تقریبا تک تک صحنه هایی روکه میتونه مورد برسی باشه رو بیان کنید . میدونم نوشتنش خیلی زمان میبره اما ادمو بیش‌تر به چالش میکشه (البته برای کسایی خوبه که حوصله ی خوندن یک متن طولانی رو اما جز به جز رو داشته باشن)

ممنون از شما، سعی می کنم جزئی تر بررسی کنم ولی به همین دلیل که گفتی سعی می کنم، سبک و مفید باشه تا همه حوصله خوندش رو داشته باشن

من نظ نهاییم رو در صفحه بررسی قسمت ۲ نوشتم ولی هرچی فکر میکنم،اینقدر این فصل سه یا بهتر بگیم RE (چون اصلا لایق فصل ۳ و ادامه ۱و ۲ بودن رو نداره) ضعف داشت از هر نظر که من با وجود علاقه بی پایانم به فصل ۱ و ۲ اینجا اعلام میکنم وقتی فصل بعدی RE بیاد من نخواهم دیدش!
توکیو غول یعنی فصل ۱ و ۲.این فصل یه افتضاح ضعیف و شرم آور بود و توهینی به تمام طرفدراان این انیمه.
کاش هرگز ساخته نمیشد.

این درست که توکا و کانکی دوتا بچه دارن…من تو چنتا سایت دیدم که بعضی گفته بودن یکی.(پسر)..و یا دوتا ( دختر و پسر)..دارن..این درست چون مانگا رو نخوندم و فقط میدونم تو یه قسمتیش توکا به کانکی میگه من باردارم..ممنون میشم اگه پاسخ بدید

تا جایی که من میدونم یه دختر دارند چون مانگا رو کاملا خوندم.

سلام !
من متن موسیقی آغازی فصل ۳ توکیو غول(asphyxia) رو ترجمه کردم ، اگر مایل هستید تا روی سایت قرارشون بدم !

سلام
یه مسئله ای
کانکی تو فصل سه چی میخورده
گوشت از کجا تامین میشده براش
اصلا هیچ جا نشون نداده در این مورد

چی بگم، فصل سوم گلی باگ داشت حالا تو یه بررسی از نیم فصل اول همرو توضیح می دم

و یه سوال دیگه
مگه یاموری تو فصل یک نگفت نمیشه تزریق به غول انجام داد و یا تو تلویزیون گفت با چاقو هم نمیشه صدمه زد
پس چطوری اون شوساما(اگه اشتباه نکرده باشم اسمشو)
بهش دارو تزریق کردن؟

سلام !
من متن موسیقی آغازی فصل ۳ رو ترجمه کردم، Asphyxia از Cö Shu Nie ، اگر امکانش هست برای علاقه مندان به این موسیقی زیبا اون رو قرار بدم!

اگه امکانش هست همین جا تو کامنت بزارینش

محصور با شب 

در ناکجا سقوط کردن 

سرد مانند سنگ

کودکی در خفقان غرق شد!

بی تردید تمامی چیزی است که من از جهان احساس میکنم!

این خیلی غم انگیز نیست؟

تکرار شوخی کردن در عین درماندگی

و هیچ راه دیگری وجود ندارد!

چشمانت را باز کن!

تاریکی ها را دفن کن

هر چقدر که به دور دست بروی 

این یک واقعیت است!

چرا نمی توانم یاد بگیرم که آزاد باشم؟

خواهش میکنم به من نگو که فقط من بودم!

چرا که باور دارم دردی که به من دادی می تواند عشق باشد!

تو باعث شدی من خیلی بی احساس شوم!

هر چه بیشتر سعی میکنم، بیشتر نادیده گرفته می شوم!

قطره ای شادی در دریایی از اندوه 

چرا باید یکی را انتخاب کنم؟

این نمایش فقط حالم را بد می کند

در زیبایی اختلاف از دست رفتم.

به نظر من اینکه میگن مانگای توکیو خیلی قویتره از انیمه هستش قنشنگ تو این فصل مشخص شد واقعا افت شدید این فصل با فصل قبل مخصوصا با فصل اولش مشخص شد البته قبول دارم این مانگا خیلی واسه انیمه شدن سخته ولی اگه یکم پایبند مانگا جلو میرفت به نظرم زمین تا آسمون بود توکبو به شدت انیمه تاریکه و من اصلا دلیل گوگولی ساختنشو نمی فهمم مانگایی با این قدر و شخصیتهای خیلی قوی چرا تو ساختش کوتاهی میکنن بر خلافت اتک ان تایتان که اینقدر پابیند مانگاست توکیو کلا بیخیالشه کاش حداقل مثل فول متال ارچمیست میرفت جلو ولی با این حال اینقدر داستان گیراست که بازهم ارضا کنندست

من نمیدونم ساختن و نگاه کردن انیمه ای که میدونیم قراره آخرش چی بشه چه لذتی داره؟!

من که مانگاشو خوندم میبینم یه سرو گردن از انیمش بالاتر مثلا خود همین شیرازو یا اوریه تو مانگا خیلی خوب بهشون پرداخت میشه ومثلا تکامل اوریه از یه آدم خودخواه به آدم فداکار نشون داده میشه درضمن موسس ایوگیری خود یوشیموراست چون فصل دوم انیمه یه تکه گندرو از مانگا حذف کردن ما هیچی نفهمیدیم چی شد درضمن فوروتا ،،،فوروتا واشو آقازاده ی حیله گر سیسیجی بنابراین ضد سی سیجی نیست

یعنی از توکیو غول بعید بود اینقدر فجیع داستان خودشو نابود کنه…همه سریالا با فصل های جدید بهتد میشن ولی توکیو غول بدتر شد! واقعا حیف اون فصل اول و دوم نبود که اینجوری نابود شه…من به خاطر توکیو اتک ان تایتان رو ول کردم ولی واقعا حیف …کلا ناامید شدم…اصلا مگه میشه این فصلو با قبلیا مقایسه کرد …من هنوز شکستن انگشتای جیسون و خنده هاش یادمه…ولی از فصل سه هر چی دیدم اصلا انگار چیزی ندیدم…هیچ جذابیتی توش نبود…شوسوما فصل اول کجا مال این فصل کجا…بچه های انتیک توی این فصل نقش مداد سفید تو جعبه ی مداد رنگی رو داشتن… جغد فصل دو میاد اینطوری جلو کانکی نصف میشه!!!….من ادم خرافاتی نیستم ولی فک کنم تو نوشتن داستان این فصل نویسنده های ایرانی هم دست داشتن…یجورایی مثل ستایش دو بود!!! واقعا حیف این انیمه😭😭😭😭

سوالی که برام پیش اومده در مورد قدرت تاتاراست ، تاتارا به نظر هم قدرت نورو هستش یعنی بین دو اس و سه اس ، اما شخصیت مرموزی داره که اهدافشو پشت اون پنهون میکنه و شاید با فوروتا در ارتباط باشه

ولی به نظر من خیلی قوی تر از این حرفا به نظر میرسه و شاید تا اخر انیمه باشه ،
نکته بعدیم در مورد اون پیر مرده تو زندانه که اونم شخصیت خطرناک و قوی به نظر میرسه و اینکه چرا تو زندانه؟

اسپویل
من ی جا خوندم که فوروتا هم مثل کانکی غول تک چشم فیک هستش و جز سه تا شخصیت قدرتمند داستان هستش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *