بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش نهم

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه !

با معرفی بهترین انیمه های سریالی بخش نهم در خدمت شما عزیزان هستیم. شما میتوانید قسمت های قبل را از اینجا دنبال کنید.

همان طور که قبلاً گفته شده، انیمه یکی از جذاب‌ترین سبک‌ها در پویانمایی می‌باشد، که عمدتاً توسط ژاپن ساخته شده است.اما بر خلاف عقیده برخی افراد، تنها کودکان از دیدن آن لذت نمی‌برن، بلکه طیف وسیعی از سنین از دیدن انواع انیمه‌ها لذت میبرند.

ما در این لیست تلاش کردیم که باری دیگر بهترین انیمه‌هایی که ارزش دیدن بالایی دارن را بدون ترتیب خاصی برای شما معرفی کنیم‌، تا تمامی دوستان اوتاکو (طرفداران دو آتیشه انیمه و مانگا) و غیر اوتاکو از سردرگمی بین حجم انبوهی از انیمه ها خارج شده و با خیالی راحت به تماشای انیمه‌ها بنشینند.

پس با معرفی بهترین انیمه های سریالی بخش نهم همراه من باشید.

قبل رفتن سراغ معرفی انیمه ها یه نگاهی هم به مطالب زیر بندازین!

 


41 – B: The Beginning

انیمه بی: سرآغاز / B: The Beginning از آن دست انیمه‌هایی است که به سرمایه‌گذاری شبکه آمریکایی نتفلیکس Netflix ساخته شده است و استودیو سازنده آن پروداکشن آی.جی Production I.G می باشد، که جزو استودیوهای شاخ انیمه در ژاپن است.

این انیمه که در سال ۲۰۱۸ در ۱۲ قسمت پخش شد، یک انتخاب بسیار عالی برای تمامی دوستانی است که به دنبال انیمه‌هایی در سبک توکیو غول و سایکو_پاس هستند.

انیمه بی: سرآغاز B: The Beginning که از نظر داستانی کاملاً مستقل از هرگونه مانگا می‌باشد، شما را با ژانری فراطبیعی و پلیسی جنایی رودرو میکند. داستان آن آن‌قدر مجهول و معمایی است، که شما ممکن است حتی تا قسمت‌های ۶ و ۷، از کلیت آن سر در نیاورید.

اما با وجود اکشن جذاب و کاملاً متفاوتی که از قسمت اول در تمام صحنه‌های انیمه دیده می‌شود، نمی‌توانید بیخیال انیمه شوید. حالا موسیقی که تمام صحنه های حساس آن را حساس تر میکند و گرافیک بالا و تاریک، که همه به خاطر خرپول بودن شبکه نتفلیکس Netflix است!! را در نظر بگیرید.

تمامی این موارد دست به یکی کرده‌اند تا مارا باری دیگر با دنیایی همراه با جنایت‌های سایکو_پاس و خشونت‌های توکیو غول و احساسات شدید آن دو روبه‌رو کنند.

داستان: در کشور پادشاهی، قاتلی مرموز (ملقب به قاتل بی B) شروع به کشتن مجرمین که از جوکر هم بدتر هستند، می‌کند. تنها ردی که از او باقی می‌ماند، چند پر سیاه و علامت بی B است.

پلیس که از دخالت‌های بیرحمانه این قاتل در قانون خسته شده است، برای دستگیری این قاتل یکی از کارآگاهان قدیمی خود به نام گینی را دوباره به سر کار برمیگرداند.

همزمان گروهی از تبهکاران مرموز به نام «بازار ساز» که در دولت نیز نفوذ بسیاری دارند، در پی گرفتن این قاتل مرموز هستند. قاتل بی هم دست روی دست نمی‌گذارد و با ادامه قتل هایش هردو را به مبارزه میکشد، تا به هدف اصلی خود برسد.

قابل توجه تمامی دوستان: انیمه بی: سرآغاز B: The Beginning دوبله شده است و تمامی دوستان علاقمند می‌توانند با کمی جستجو در گوگل نسخه با کیفیت آن را تهیه و تماشا کنند.


42 – Bunny Drop


اگر از دیدن سریال‌های ایرانی و خارجی که بیخودی مسائل خانوادگی را همچون مسئله مذاکرات هسته‌ای بیان میکنند، خسته شدید!!

و می‌خواهید با دیدن یک سریال واقعه بینانه از یک زندگی خانوادگی، به مغز خود استراحت دهید. دیدن انیمه اشک خرگوش Bunny Drop را به شما پیشنهاد می‌کنم.

انیمه اشک خرگوش Bunny Drop از روی مانگایی Manga (کمیک مصور ژاپنی) با همین نام، نوشته یومی اونیتا Yumi Unita که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ در مجله فل یانگ Feel Young ژاپن چاپ شده است. توسط استودیو پروداکشن آی.جی Production I.G به دنیای انیمه پا گذاشته و در سال ۲۰۱۱ در ۱۱ قسمت از شبکه فوجی تی وی Fuji TV پخش شده است.

یکی از نکات قوت این انیمه به کارگرفتن موسیقی آرام و گرافیکی است که با رنگهای ساده و همچنین سفید گذاشتن عمدی برخی قسمت‌ها، بیننده را ناخداگاه به یاد نقاشی کودکان میاندازد.

تمامی صحنه‌ها به طور ذاتی به شما حس واقعی بودن رو ارائه میدهد، آنقدر که حتی ذهنتان توانایی انکار آنها را ندارد. به طور کلی تر انیمه اشک خرگوش شما را به دنیای زندگی عادی اما جذاب یک خانواده کوچک میبرد.

داستان: داستان حول محور دایکیچی Daikichi سی ساله جریان دارد، که پس از شنیدن خبر فوت پدربزرگش به مراسم ختم وی می‌رود.

همه چیز به طور عادی پیش می‌رود تا این که در عین ناباوری معلوم میشود پدربزرگ دایکیچی صاحب یک دختر به نام رین است (دود از کنده بلند میشه)!! پس از کشمکشهای خانوادگی قرار بر این میشود که رین را به یتیم‌خانه بفرستند (نامردا).

دایکیچی هم که از این قضیه به شدت عصبانی می‌شود، رین را که خبری از مادرش هم نیست، را به خانه خود می‌برد (دمش گرم)!! و داستان پدر دختری این دو شروع می‌شود.


43 – (Monthly Girls’ Nozaki-kun (Gekkan Shōjo Nozaki-kun

انیمه Monthly Girls’ Nozaki-kun یک انیمه کمدی عاشقانه ساده و در عین حال قدرتمند می‌باشد.

داستان آن حول محور رابطه دختری دست و پا چلفدی و پسری مانگاکا Mangaka که در دنیای مانگا سیر میکند، است. رابطه‌ای که به خاطر ویژگی‌های شخصیتی این دو به جذابیت خاصی رسیده است.

مانگای Manga این انیمه با همین نام نوشته ایزومی سوباکی Izumi Tsubaki است، که از سال ۲۰۱۱ به بعد در مجله گانگان آنلاین Gangan Online به صورت هفتگی چاپ میشود.

انیمه این مانگا که توسط استودیو دوگا کوبو Doga Kobo ساخته شده است، در سال ۲۰۱۴ و در ۱۲ قسمت پخش شد.

این انیمه به سادگی و جالبی توانسته به پردازش شخصیت ها بپردازد و برعکس آن دست از سریال‌هایی که روابط احساسی را به طرز فجیهی پیچیده و گاهی به صورت افراطی یا همان عشق در نگاه اول (بلای خانمان‌سوز) بیان میکند، این گونه روابط را در یک کلام، قشنگ و ساده به تصویر کشیده است.

در عین حال روند داستان گویی این انیمه طوری است که برعکس انیمه‌هایی مثل توکیو غول و نبرد با تایتان که تا به خودمان می‌آییم انیمه تمام می‌شود!! هربار که فکر میکنیم انیمه به پایان رسیده است، در اصل حتی ده دقیقه هم از آن نگذشته است.

موسیقی ساده، فضای ساده و کمدی، خلاصه ای دیگر از این انیمه هستند. که در کل، انیمه‌ای ساده اما قدرتمند را به وجود می‌آورد.

داستان: داستان درباره دختری دبیرستانی به نام چیا ساکورا Chiyo Sakura است که از پسری به نام نوزاکی Nozaki خوشش می‌آید و بالاخره روزی می‌خواهد به وی احساساتش را ابلاغ کند.

اما در عین ناباوری نوزاکی Nozaki که مانگاکا Mangaka (نویسنده مانگا Manga) هم می‌باشد، وی را با طرفدار خود اشتباه می‌گیرد و کم‌کم دخترک وارد زندگی پسر به عنوان یک طرفدار وارد می‌شود.


44 – Your Lie in April

انیمه دروغ تو در آپریل Your Lie in April از آن دست انیمه‌هایی است، که از نظر بار احساسی و موسیقی از هر فیلم هندی پیشی می‌گیرد.

این انیمه از روی مانگایی Manga به همین نام و نوشته ناوشی آراکاوا Naoshi Arakawa که در سال‌های ۲۰۱۱_۲۰۱۵ در مجله ماهانه شونن Monthly Shōnen Magazine چاپ شد، ساخته شده است.

انیمه دروغ تو در آپریل Your Lie in April توسط استودیو ای_وان پیکچرز A-1 Pictures که مثل پروداکشن آی.جی Production I.G جزو استودیوهای شاخ انیمه در ژاپن است، پا به دنیای انیمه گذاشته است.

انیمه دروغ تو در آپریل Your Lie in April از همان قسمت اول با به کارگیری فضا و گرافیک رنگی شاد و غمگین دل هر مخاطبی را بدست می‌آورد. موسیقی پیانویی که در این انیمه با آن مواجه خواهید شد و شخصیت پردازی که هر قسمت کامل‌تر شده، نسبت به هر سریال دیگری برتری خاص خود را دارد.

از طرفی این انیمه به پردازش عمیق موسیقی پرداخته و به عبارتی موسیقی را با تصاویر به نمایش گذاشته است، تصاویری که خود گویای زندگی هستند و زندگی که با موسیقی خلاصه می‌شود.

به طور کلی تر انیمه دروغ تو در آپریل Your Lie in April به زیبایی توانسته به بیان زندگی یک پیانیست و یا به عبارتی جوانی در آستانه پرواز بپردازد.

داستان: آریما کوسه Arima Kousei که تحت نظر مادرش به یک پیانیست نابغه تبدیل می‌شود، یکی یکی قله‌های ترقی را پشت می‌گذارد (ماشاءالله)!!

اما پس از مرگ ناگهانی مادرش دچار شک شدیدی می‌شود، آنقدر شدید که دیگر صدای پیانو زدن خودش را هم نمی‌شنود!!

بعد از گذشت دو سال از آن موقع، آریما که دیگر از زندگی به عنوان پیانیست فاصله گرفته است. با ورود ناگهانی یک ویولونیست به زندگیش، کم‌کم و به اجبار به صحنه موسیقی و زندگی که به آن تعلق دارد، بازمی‌گردد.


45 – 91 Days

اگر از طرفداران فیلم‌ها و سریال‌های گانگستری مثل پدر خوانده The Godfather می‌باشید و همزمان به دنیای انیمه علاقه‌مند هستید، دیدن انیمه ۹۱ روز 91Days رو به شما پیشنهاد میکنم.

انیمه ۹۱ روز 91Days که توسط استودیو کمتر شناخته شده «Shuka» ساخته و در سال ۲۰۱۶ پخش شده است. با داستانی مستقل درباره گانگسترهای غربی همراه است.

گرافیک انیمه در عین جذابیت کاملاً مناسب فضا میباشد و موسیقی هم که بماند، مخصوصاً تیتراژ ابتدایی یا همان اپنینگ که توسط تورو کیتاجیما معروف به TK از گروه راک From Ling Tosite Sigure خوانده شده‌ است.

انیمه ۹۱ روز 91Days که در ۱۳ قسمت پخش شد، از همان قسمت اول به شما نشان می‌دهد که با کسی شوخی ندارد.

هرچه که داستان جلو میرود با نشان دادن دنیایی ظالم از گانگسترها که شخصیت اصلی کم‌کم در آن برای رسیدن به انتقام غرق می‌شود، آنقدر که بهایش را می‌پردازد و در آخر به پوچی می‌رسد، این موضوع را ثابت می‌کند.

اما این دنیا در عین ظالم بودن پر از درگیری های گانگستری و پلیسی و دوستی بزرگ می‌باشد، که در عین زیبا بودن خود شخصیت‌ها را متعجب می‌کند. تمامی این موارد به احتمال بسیار بالا شما را راضی نگه خواهد کرد.

داستان: آنجلو Angelo که پدرش‌ در یک خوانواده گانگستری به نام وانتی ها Vanetti (وانت، نیسان، پراید حالا هرچی که هست) عضو می‌باشد، روزهای خوشی را کنار خانواده‌اش، غافل از دنیای گانگسترها میگذراند.

تا این که در خانواده وانتی ها Vanetti Family یک جابجایی قدرت رخ می‌دهد و در اولین حرکت، رییس جدید خانواده تصمیم به کشتن آنجلو Angelo و خانواده‌اش میگیرد. در عین ناباوری آنجلو Angelo جان سالم به در می‌برد، اما بقیه جلوی چشمانش کشته میشوند.

چند سال می‌گذرد تا این که به آنجلو Angelo نامه‌ای شامل اسم آنهایی که خانواده‌اش را کشتند، ارسال می‌شود و پس از سال‌ها به وی هدفی غیر از فرار داده می‌شود. آن هدف انتقام خون باری است که برای رسیدن به آن چه کارها که نمی‌کند.


برو بچ اوتاکو و غیر اوتاکو، امیدوارم که شما هم مثل من از دیدن این انیمه‌ها نهایت لذت رو ببرید.

همچنین ممنون میشم که انیمه‌هایی که با اونا قشنگ کیف کردید رو به ما هم معرفی کنید. تا ما هم فیض ببریم و با معرفی اونها در بخش‌های بعدی، دیگر دوستان رو هم به این ضیافت انیمه‌ای دعوت کنیم.

راستی تمامی دوستانی که علاقه به فعالیت در بخش انیمه یا سایر بخش‌های وبسایت وارونه دارند. میتوانند با استفاده از بخش تماس با ما یا بخش نظرات به جمع ما بپیوندند.

منتظرتون هستیم، پس منتظرمون باشید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

22 دیدگاه در “بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش نهم

چرا هرچي نگاه ميكنم كلاس آدمكشي رو نميبينم؟؟؟ خيلي انيمه قشنگي هست و بايد حتما بزاريدش. من بعد توكيو غول كلاس آدمكشي رو از همه بيشتر دوست دارم ، بعدش اسرافيل پاياني و بعد از اونم هانتر X هانتر ، بايد بگم اينها بهترين انيمه هاي چهان هستن.

درود، انیمه کلاس آدمکشی رو حتما معرفی خواهم کرد. همچنین انیمه اسرافیل پایانی هم که بماند، در بهترین انیمه‌های شبیه توکیو غول معرفی شد و شکارچی علیه شکارچی هم که در قسمت‌های قبل معرفی شدن دو خیلی قشنگ.
و متشکر از شما که ما رو دنبال می‌کنید و بدرود.

عجیبه که انیمه Seven Deadly Sins تو هیچکدوم صفحات دیده نمیشه! (یا من اشتباه میکنم).
خیلی انیمه قشنگیه و از همون قسمت اول بیننده رو جذب میکنه.

درود انیمه مورد نظر رو اوایل می‌گفتم که ممکنه صحنه دار باشه، واسه همین نرفتم سراغش. البته الان می‌بینم شایعه بوده، پس در آینده میرم تو فازش.
همچنین متشکر از شما که ما رو دنبال می‌کنید و بدرود.

با سلام پیشنهاد میکنم یه نگاهی به انیمهMo Dao Zu Shi بندازید واقعا خیلی غافل گیر کننده بود و اینکه چرا re Zero و Hunter x hunter معرفی نمی‌کنید؟!

درود. انیمه mo dao zu shi که فرمودید رو حتما بررسی خواهیم کرد. همچنین انیمه re zero هم همینطور. البته انیمه شکارچی علیه شکارچی قبلاً و در قسمت‌های قبل معرفی شده است.
با تشکر از شما که ما رو دنبال می‌کنید.

سلام
من مایلم در بخش انیمه ها با سایتِتون همکاری کنم.

لطفا از طریق ایمیل : info@varune.com با ما در تماس باشید.

سلام ممنون از زحماتتون
لطفا انیمه های natsume yuujinchou , aldnoah zero , clannad , shokugeki no souma
Darling in the Franxx , Tada-kun wa Koi wo Shinai , black clover , charlotte , zero no tsukaima , gosick
رو برسی کنید
اینا جزو بهترین انیمه هایی هستند ک دیدم.
البته تو کل لیست انیمه هایی ک تو سایتتون پیشنهاد دادید کلی شاهکار هستش.
دیدم این انیمه ها نبودن گفتم بگم که به لیست اضافه کنید
هرکدوم یه پایان خوبی داره(البته اونایی ک تموم شدن)😁
کسایی هم که natsume رو ندیدن به شدت توصیه میکنم ببینن!
چند ساعتی هست با مطلباتون مشغول شدم مرسی واقعا
با تشکر از سایت خوبتون!

درود، همشون رو به لیست تماشام اضافه کردم. البته باید بگم چون ما می‌خوایم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشیم، پس ممکنه انیمه‌هایی مثل جنگ غذاها رو با اینکه خودم دارم میبینم، معرفی نکنیم. پس شرمنده🙏🙏

واقعا جای مجموعه ی Berserk خالیه مخصوصا فصل اولش که محصول سال 1997 هستش

درود، ممنون که ما رو دنبال می‌کنید.
به زودی قراره انیمه Berserk رو بررسی کرده و در لیست‌های مربوطه قرار دهیم. پس صبور باشید.😁😁

سلام.خوشحالم که بلاخره بخش نهم اومد.از بین اینا فقط your line in april دیدم.بعد دیدنش یه هفته تو خودم بودم.تازه به سرم زد برم پیانو هم یاد بگیرم.انیمه های پیشنهادیم هم hunter x hunter و berserk هست.

درود بر تو ای برادر که مارا دنبال می‌کنید.
Your lie in april رو هم منم که دیدم عین تو بودم. یعنی بیشتر هم از خودم می‌پرسیدم که چرا میازونو مرد!! خیلی احساسی بود.😭😭 دقیقا همین حس رو تو انیمه گورن لاگان هم داشتم، یه انیمه هم بود که تازه دیدم و تو بخش بعدی معرفی میشه، اونم همین طوری بود. (روش درمان: اگه تو یه انیمه گیر کردید، یه انیمه دیگه رو ببینید که کم کم از حال و هوای
اون انیمه بیاید بیرون. گرچه کار سختی است)
از انیمه هایی که گفتین شکارچی علیه شکارچی رو قبلاً در بخش پنجم معرفی شده که با کمی سرچ به صفحه مورد نظر می‌رسید. Berserk هم که اسمش به تنهایی خوفه، پس حتماً در آینده بررسی میکنم. (البته چون دانش آموز هستم و کنکوری، یه کم طول می‌کشه پس پیشاپیش بابت تاخیر عذر میخواهم.🙏🙏)
بازهم ممنون که ما رو دنبال می‌کنید.

لیست خیلی خوبی درست کردین چند تا از انیمه های خوبی که دیدم به خاطر لیست شما بود مثل Drifters . توصیه می کنم این انیمه ها رو هم در بخش های بعدی معرفی کنید:
From the New World
Code Geass
black butler
Sword Art Online
Inuyashiki
Overlord
Yu-Gi-Oh

دستتون درد نکنه که مارو دنبال می‌کنید.
از لیستی که گفتید: انیمه Sword Art Online رو که گفتید، خودمم دیدم، خیلی خوشم اومد. و به احتمال بالا تو یه لیست با عنوان بهترین انیمه های که حال و هوای بازی‌های رایانه‌ای دارن، معرفی بشه.
انیمه Code Geass ،black butler و overlord هم حتما نگاه میکنم. سایر انیمه هایی که گفتید رو هم در اولین فرصت بررسی میشه.
با تشکر.

چرا انیمه ی Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu تو لیست نیست؟

داداش، راستش حجم انیمه‌های خوب زیاده. واسه همین یکم طول می‌کشه تا معرفی بشه.
اما قراره به زودی لیستی با عنوان بهترین انیمه هایی که حال و هوای بازی‌های رایانه‌ای را دارن، را معرفی کنیم که به احتمال بالا در آن لیست قرار خواهد گرفت.
همچنین ممنون که ما رو دنبال می‌کنید.

توصیه می کنم انیمه serial experiments lain رو هم معرفی کنید!
خدایی شاهکاری در زمینه، سایبر پانک، فلسفه‌ و روانشناسی هست!

ممنونم که مارو دنبال می‌کنید.
در عصرا وقت انیمه مورد نظر را بررسی خواهیم کرد.

عالین عالی مخصوصا انیمه Monthly Girls’ Nozaki-kun واقعا خوب بود درست همونطور که توصیف کردین ممنون از پیشنهادات خوبتون و خسته نباشین🙂

ممنون از شما که ما رو دنبال می‌کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *