پوشاک جین

5 ایده جالب برای استفاده از پوشاک جین به سبک و استایل خیابانی

استایل خیابانی با پوشاک جین

پوشاک جین جزو جدایی ناپذیر دنیای مد هستند.پارچه هایی جین ،پارچه هایی که هیچ وقت از مد نمی روند و همیشه جایگاه خود را در دنیای مد حفظ می کنند. در سبک و استایل خیابانی نیز همین امر صدق می کند به عنوان مثال در شلوارهای جین با مرور زمان و به وجود آمدن مدهای جدید بیشترین تفاوت ایجاد شده بین شلوارهای فاق کوتاه و فاق بلند است.بهتر است در مورد شلوارهای فاق بلند صحبت کنیم که حدود یک سال است جایگاه ویژه ای در دنیای مد دارند و به این وسیله باعث کمرنگ شدن نقش شلوارهای فاق کوتاه شده اند.

زمان تغییر می کند ،و با گذشت زمان نگاهها نیز به دنیای مد و تعریف آن نیز تغییر می یابد.در این مطلب برای شما 5 مدل فوق العاده از لباس های جین را گرد آوری کرده ایم با ما همراه باشید :

1-شلوارهای جین راسته و فاق بلند (mom jean)

زمانی که شما در حال خرید این شلوارها هستید دیگر به شلوارهای جین دیگر  فکر نمی کنید.از زمانی که این شلوارهادر دنیای مد معرفی شدند ،گزینه اول در انتخاب شلوارهای جین هستند.

 

2-شلوارک های جین

با توجه به اینکه الان در فصل تابستان هستیم ،زمانی که  صحبت از لباس های جین می شود خیلی دور از ذهن نیست که به شلوارک های جین فکر کنیم.البته در شلوارک های جین نیز مدل فاق بلند آن ها ترند تر هستند.

3-لباس های جین

تقریبا لباس های جین در 4 فصل نیز با ما هستند و می توانند استایل ما را به طور کلی تغییر دهند.به طوریکه شما باید در کمد لباس هایتان حتما یک عدد از آن ها داشته باشید ودر سبک و استایل روزانه خود از آن ها استفاده کنید.

4-دامن های جین

دامن های از جنس جین نیز جزو ترند های امسال می باشند.این دامن ها با طول قد های متفاوت و با توجه به مکان شما می توانند مورد استفاده قرار گیرند.البته دامن جین هایی با مدل دکمه از جلو امسال بیشتر طرفدار دارند.

5-کت های جین

شما می توانید در شب های خنک تابستان از کت های جین استفاده کنید.زیرا کت های جین به راحتی با هر لباس و سبکی هماهنگ می شوند و دیگر به فکر کردن نیاز ندارید.

 

در ادامه بخوانید : استایل های سبک Street (خیابانی ) پاییز و زمستان ۲۰۱۷/۱۸ در هفته مد پاریس