بررسی بازی Knights and bikes
بازی

بررسی بازی Knights and bikes 

حتی کودکانه‌ترین و روزمره‌ترین اتفاقات زمانی که بچه هستید، می‌تواند پر از رمز و راز و ماجراجویی به نظر برسد. به خصوص وقتی شما یک دوست هم فکر دارید که ایده‌های خود را گزاف گویی کند و رویاهای فانتزی شما را ترغیب کند. شوالیه‌ها و دوچرخه‌ها این تجربه آشنای دوران کودکی، با همدستی رفیق‌تان (اما شما می‌توانید آن را به صورت انفرادی نیز بازی کنید) ماجرا‌هایی را می‌گذارند که حتی وقتی مکانیک‌های اصلی آن به تفریح ختم نشوند، بی‌پایان جذاب به نظر می‌رسند. در ادامه به بررسی بیشتر بازی Knights and bikes از شرکت Double Fine می‌پردازیم.

قبل مطالعه این بررسی بخوانید »


بازی Knights and bikes

کاراکترها

Nessa مسافر قاچاق یک قایق است که به تازگی در جزیره تعطیلات که خانه Demelza است لنگر انداخته. آنها خیلی زود با هم دوستان صمیمی ای می شوند. نسا کمی بزرگ‌تر و به ظاهر یتیم است. دملزا در کاروان جزیره زندگی می‌کند که توسط پدر مجردش اداره می‌شود، پدری که در تلاش است تا تجارتش را سر پا نگه دارد.این زوج فرصتی برای فرار به تخیلات یکدیگر به دست می‌آورند. آن‌ها یک ماجراجویی بزرگ را برای بازیابی گنج افسانه‌ای جزیره راه می‌اندازند و امیدوار هستند که دملزا از آن استفاده کند تا بدبختی مالی پدرش را جبران کند.

شوالیه‌ها و دوچرخه‌ها

داستان و گیم پلی بازی Knights and bikes

برای دختران ممکن است یک نقشه گنج برای راهنمایی آن‌ها وجود داشته باشد، اما چیزها آنقدر ساده نیستند که با دنبال کردن X معما حل و گنج پیدا شود. دور زدن در شهر یک چالش است! Nessa و Demelza می‌توانند بدوند – و اگر دکمه Run را نگه دارید، آن‌ها کاری را انجام می‌دهند که بچه‌ها در این مواقع انجام می‌دهند؛ بازوهای خود را مانند بال‌ها باز کرده و “Vrrrrrrrmmmm!” مانند هواپیما که از هوا عبور می‌کند، حرکت می‌کنند. اما مشکل اصلی این‌جاست که اغلب اوقات مشخص نیست که باید به کجا بروید.خوشبختانه، غاز حیوان خانگی دملزا، Honkers بینی خوبی برای جهت یابی دارد و مسیر درست را به شما نشان خواهد داد. اوه نگران نباشید، می‌توانید غاز را کاملاً حیوان خانگی حساب کنید! در ابتدای بازی این دو دختر دوچرخه‌هایی را خریداری می‌کنند که امکان گشت و گذار با سرعت بیشتر را برای شما به ارمغان می‌آورد. دوچرخه‌ها را نیز می‌توانید طبق سلیقه خود، تزئین و آپگرید کنید.

در این بازی با معماهایی مانند یک زمین گلف که به عنوان محل برخی از نبردهای تاریخی از یک مارپیچ تبدیل به یک سیاه چال وحشتناک می‌شود و ظاهراً راه حلی ندارد، زیاد روبه‌رو می‌شوید. گاهی راه حل ساده است و گاهی باید زمان زیادی را صرف حل آن بکنید.

knights and bikes review

به هرحال اگر به دنبال یک بازی ماجراجویی و دونفره خوب و سرگرم‌کننده می‌گردید، بازی Knights and bikes را برای PC یا PS4 خود دانلود کنید و لذت ببرید. امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر نظری دارید خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها برای‌مان بنویسید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *