پربازدیدترین ها
روانشناسی

دیدن خواب رابطه جنسی به چه معناست؟ 

چرا خواب سکس می بینیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خواب سکس را ببینید و گیج و شاید هم تحریک شده از خواب بیدار شوید. در حالیکه سرتان پر از صحنه های جنسی است که در خوابتان دیده اید و اصلا نمیدانید چرا! شخصیت اول این رویاهای عجیب و غریب خودتان هستید اما نه تنها! به احتمال زیاد شخص دیگری هم هست. شاید برایتان غریبه باشد شاید هم آشنا. آیا این به فانتزی های جنسی تان مربوط است؟ نکته ای که باید بدانید این است که این خواب های جنسی اصلا غیر طبیعی نیستند. راحت تر بگویم. ممکن است برای خیلی از ما در برهه های متفاوت زندگی اتفاق بیافتند و البته بعضی ها خیلی بیشتر و بعضی دیگر کمتر. این را هم بدانبد که خواب رابطه جنسی با کسی غیر از پارتنرتان هم کاملا طبیعی است. حتما از خودتان می پرسید مگر می شود؟! چرا؟ علت پشت پرده ی این خواب های عجیب چیست؟ اصلا نگران نباشید چون این بار قرار است مفصلا در این مورد برایتان بنویسم. با من و مجله وارونه تا انتها همراه باشید.

معنای رویاهای جنسی!

همه ی ما تشنه ی دانستن تعبیر خواب هایمان هستیم. به خصوص وقتی خیلی عجیب و غریب هستند. خواب های سکسی هم از همین دسته ی عجیب هستند و خیلی ها می خواهند بدانند چرا! عجله نکنید اول باید نکات کلیدی تعبیر خواب را بدانیم. اول اینکه خواب های ما نمودی از زمان بیداری مان هستند. یعنی اگر در طول روز دائما استرس داشته باشیم و تحت فشار باشیم احتمالا خواب های خوبی هم نخواهیم دید. اما برعکس! اگر روز خوبی داشته باشیم این حس به خواب هم منتقل شده و احتمالا رویای خوبی خواهیم دید. نکته ی دوم اینکه بر اساس گفته های متخصصان خواب های ما گاهی آینه ی تمام نمای خواسته های ما هستند. رویاهایی که در دل داریم و سرکوب شده هستند، آنقدر که دیگر حتی یادمان رفته که چنین خواسته هایی داشتیم. راحت تر بگویم. خواب های ما مثل یک سیستم مسیر یاب درونی یادآور خواسته های ما هستند. البته خواسته هایی که گاها به دست فراموشی سپرده شده است.


مرتبط: سکسومنیا ؛ رابطه جنسی یا خودارضایی در خواب


خواب سکس

تعبیر خواب جنسی

قبل از هرچیز باید بدانید که خواب را تفسیر م یکنند نه تعبیر. هر خواب سکسی که می بینید پر از سمبل است. این سمبل ها برای هر کسی متفاوت عمل میکند. پس برای دریافت معنای این جور خواب ها باید به پس زمینه ی  زندگی افراد توجه ویژه ای داشت. به داستان سکسی رویاهایتان توجه کنید. حتی اگر پر از تابو بودند هم خجالت نکشید. اینها نیاز واقعی شما و گفته های ناخودآگاهتان هستند که خواسته های واقعی تان را بازتاب میدهند.

خواب رابطه جنسی با یک غریبه

برای پی بردن به معنی این خواب ها خیلی خودتان را اذیت نکنید. چرا که اکثرشان برآیند فعال بودن یا بهتر بگویم بیش فعالی قوه ی جنسی تان است. بهترین کار باز کردن سر صحبت با پارتنرتان است. در یک زمان مناسب با او صحبت کنید و بگویید نیازهای واقعی تان چیست.

خواب رابطه جنسی با پارتنر سابق

معنای این خواب به مدت زمان جدایی تان از هم، کیفیت رابطه حال حاضرتان و البته شدت ناراحتی تان از این شکست بستگی دارد. اگر مدت زمان کوتاهی است که جدا شده اید به خودتان زمان بدهید و منتظر باشید تا یک رابطه ی عالی به سراغتان بیاید. اما اگر مدت زمان زیادی است جدا شده اید اما دائما رویای او را می بینید حتما با یک متخصص در این مورد مشورت کنید و کمک بخواهید.


مرتبط: 7 دلیل برای اهمیت تعبیر خواب و یا تفسیر رویا توسط خودمان 


خواب رابطه جنسی ارباب بردگی

بی دی اس ام یا سکس ارباب بردگی شامل روابط سادیمی (دگر آزاری) و مازوخیسمی (آزار خواهی) می شود. بر اساس گفته های متخصصان افرادی که تشنه ی تسلط بر دیگران هستند و آنهایی که می خواهند مورد کنترل دیگران باشند این رویاها را می بینند. یادتان باشد که حتی دیدن این رویاها هم کاملا طبیعی است.

خواب رابطه جنسی دهانی

شاید در ظاهر نشان می دهید که رابطه جنسی دهانی را دوست ندارید و هرگز امتحانش نکرده اید. اما دیدن این رویا به این معناست که در باطنتان به چنین روش هایی نیاز دارید و احتمالا برایتان لذت بخش هم هست. خیلی ها ممکن است با مشکل رو به رو شده باشند. بهترین راه صحبت کردن با پارتنرتان است. اینکه چرا از اینکار خوشتان نمیاید و راه های برطرف کردن مشکل چیست.

خواب رابطه جنسی با معلم یا دانش آموز

بر اساس گفته های روان شناسان افرادی که این رویا را می بینند احتمالا پدر بسیار مهربان و حمایت گری دارند. و به همین دلیل از دوست داشتن متقابل یک مقام برتر لذت می برند. باید به دور و برتان نگاه کنید و تا بفهمید خواب چه کسی را می بینید و چه ویژگی در آن شخص شما را جذب کرده. اینکه می توانید با آن شخص رابطه برقرار کنید یا نه بسته به نوع ارتباطتتان دارد و اینکه چه نسبتی با هم دارید. اگر مشکلی نبود سعی کنید از حستان برایش بنویسید و اگر رابطه تان مشکل دار بود با یک روان شناس در این مورد صحبت کنید.


همچنین بخوانید: فانتزی ها و ترس های اطراف تخت خواب ؛ تصویر سازی های بسیار جذاب از ویرجینیا موری


خواب رابطه جنسی در حمام

گاهی افراد با دیدن اجسام تحریک می شوند. برای مثال دیدن دوش و وان حمام که هر کدام سمبلی از یک نماد جسمی هستند. فرد با دیدن این اجسام تحریک شده و بعد در خواب دوباره در همان مکان و با همان جسم ارتباط برقرار میکند. این رویا هم برایتان هیچ خطری ندارد و خیلی هم طبیعی است. تا جایی که به رابطه تان آسیبی نمیزند و پارتنرتان را اذیت نمیکند با آن کنار بیایید.

خواب حرف های جنسی

افرادی که در زندگی روزمره رابطه جنسی شسته و رفته ای دارند خیلی از این خواب ها می بینند. شاید ضمیر ناخوادگاهشان با نشان دادن این خواب از آنها می خواهد کمی آزاد تر باشند و در حین رابطه جنسی ادب را کنار بگذارند. شاید لازم باشد کمی خودشان را رها کنند و بی خیال قضاوت ها فقط از داشتن یک رابطه ی خوب و با کیفیت لذت ببرند. روش های متفاوتی برای حل کردن این مشکل وجود دارد. می توانید کلا بی خیالش شوید و به زندگی تان به همان روش سابق ادامه دهید. اما اگر خیلی اذیت می شوید روش کارتان را عوض کنید. شاید اینگونه زندگی تان زیباتر شد.

حرف آخر

خواب سکس خواب فلسفی و عمیقی نیست که برای پیدا کردن معنایش به گذشته برگردیم و کنکاش کنیم. این رویاها نشانه هایی از نیازهای بدنتان هستند که به شیوه های مختلف خودشان را نشان میدهند. پس بهتر است نیمه ی پر لیوان را ببینید و برای گوش دادن به زبان بدنتان کمی وقت بگذارید. شاید بهتر باشد خواب هایتان را جایی بنویسید. پس از دیدن چند خواب نقاط مشترک این خواب ها را پیدا کنید. با این روش می فهمید نیاز واقعی ناخوآگاهتان چیست. و البته می توانید در مورد این نیاز ها با پارتنرتان حرف بزنید. خواب ها دریچه ی دستیابی به احساسات واقعی مان هستند. پس نفس عمیقی بکشید و برای بهتر شدن کیفیت رابطه جنسی و البته زندگی تان از این راهنمایی ها کمک بگیرید.  

در ادامه بخوانید: چرا مدام به رابطه جنسی فکر می کنم؟ حقایقی درباره ی اعتیاد به رابطه جنسی

مطالب مرتبط

 
3.7 3 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات