در دنیایی پیشرفته امروز، آدم‌ها هنوز هم معمولا روی یک صفحه کاغذ معمولی پرینت می‌کنند. یک استارت‌آپ با نام “The god things” چیزی را که ادعا می‌کند کوچک‌ترین چاپگر رنگی است – پرینتر PrinCube – اختراع کرده است.

پیش از مطالعه این مطلب بخوانید:

پرینتر PrinCube

PrinCube یک دستگاه کاملا مستقل نیست و از طریق Wi-Fi با یک برنامه iOS / Android در تلفن هوشمند یا سیستم کاربر ارتباط برقرار می‌کند. با استفاده از اپلیکیشن، کاربر می‌تواند متن، عکس یا سایر اجزای گرافیکی را چاپ کند. فایل‌ها به صورت بی سیم به حافظه پردازنده چاپگر جوهر افشان کم رنگ منتقل می‌شوند.

PrinCube که تقریباً بر روی هر سطح صافی قرار می‌گیرد، به محض اینکه کاربر آن را به صورت افقی با دست حرکت دهد، چاپ می‌کند. یک جفت مقوای راهنما برای کمک به کاربران در چاپ عکس یا گرافیک بزرگ‌تر در نوارهای افقی متعدد یا چاپ پیام‌های متشکل از خطوط، وجود دارد.

به گفته سازندگان این پرینتر، یک شارژ دو ساعته باتری لیتیومی 900 میلی آمپری از طریق USB، شش ساعت دوام دارد. این پرینتر با کارتریجی سه رنگه قادر به پر کردن 415 قطعه کاغذ A4 است. وزن این دستگاه 160 گرم است، همان‌طور که گفته شد کارتریج دارد و دارای یک کاور قابل جابجایی است که در هنگام قرار گرفتن دستگاه در جیب، کیف و یا چیزهای دیگر، از سر پرینتر محافظت می‌کند.

اگر علاقه مند باشید، در حال حاضر PrinCube موضوع کمپین Indiegogo است. می‌توانید این دستگاه را با 109 دلار آمریکا پیش خرید کنید یا در زمان عرضه، با قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده 199 دلاری خریداری کنید.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر نظری دارید خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها برای‌مان بنویسید.