Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

10 راه خوشبو ماندن بدن حتی اگر چند روز به حمام نروید !
مد و زیبایی

10 راه خوشبو ماندن بدن حتی اگر چند روز به حمام نروید ! 

10 راه خوشبو ماندن بدن !دوش گرفتن برای خوش بو و تمیز بودن بسیار مهم است.بعضی اوقات ممکن است که وقت لازم برای دوش گرفتن را نداشته باشید  و احساس کنید که بوی خوشی نمی دهید.ما 10 روش برای شما به اشتراک گذاشتیم که از بد بو شدن شما جلوگیری می کند و باعث می شود خوشبو بمانید حتی اگر به حمام نروید !

استفاده از روغن های بدن

استفاده از روغن های بدن دارای بو در مقایسه با عطرهای معمولی بیش تر باعث خوشبو ماندن شما می شوند.زیرا بوی روغن بدن طولانی تر روی پوست شما می ماند.

استفاده از دستمال مرطوب

استفاده از دستمال مرطوب

دستمال مرطوب  باکتریهای مسبب بوی بد را از بین می برد.این یک گزینه خوب برای احساس تمیزی شماست زمانیکه وقت دوش گرفتن ندارید.


همچنین بخوانید :


استفاده مکرر از ضد تعریق ها

استفاده از دئودورانت به شما در از بین بردن بو عرق کمک می کند.برای جلوگیری از بو ناخوشایند و خوشبو ماندن کافی است در طول روز چند بار از ضد تعریق ها استفاده کنید.

تعویض لباس های زیر

تغییر لباس زیر خود در طول روز از تعریق بوی بد جلوگیری می کند.همچنین از شما در برابر بیماری های ناحیه تناسلی نیز حفاظت می کند.

تعویض جوراب ها

10 راه خوشبو ماندن بدن

پاهای شما یکی از قسمت های بدن است که در صورت تعریق باعث ایجاد بو بد و ناخوشایند می شود.تعویض منظم جوراب بوی بد را به حداقل می رساند.همچنین ایده خوبی است که پودر تالک را به کفش  های خود اضافه کنید.

ازخوردن پیاز ، سیر و غذاهای پرادویه خودداری کنید

ازخوردن پیاز ، سیر و غذاهای پرادویه خودداری کنید

این نوع غذا می تواند بوی بد بدن را تشدید کند. در این حالت بهتر است به جای آن از سبزیجات و میوه استفاده کنید.

از  پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید

10 راه خوشبو ماندن بدن

 

لباس های تنگ می توانند بدن شما را گرم کنند و باعث تعریق و بوی بد شوند.به همین دلیل لباس های گشاد تری را انتخاب کنید.لباس های گشاد به خوشبو نگه داشتن بدن کمک می کند.

از شامپو خشک استفاده کنید

10 راه خوشبو ماندن بدن

 

شامپو خشک باعث احیای موهای شما و جلوگیری از چرب شدن آن می شود.این به موهای شما ظاهری و بوی تازه تری می بخشد و به آن کمک می کند حجیم تر دیده شود.

استفاده از مرطوب کننده

مرطوب کردن پوست  نیز به شما کمک می کند تا بوی خوشایند تری داشته باشید.در این مرحله ، شما باید مقدار زیادی آب بنوشید و از کرم های معطر بدن استفاده کنید.

استفاده از خوشبو کننده های بدن 

در انتها می توانید از خوشبو کننده و یا عطر برای خوشبو کردن تان استفاده کنید.مهم نیست قیمت عطرهای شما چقدر باشد ، مهم این است دارای بوی خوش باشد تا شما همیشه ظاهری  مرتب و آراسته داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!