8 رفتار زنان که مردان از آن ها متنفرند !

خانم ها اینگونه رفتار نکنید !

آیا به تازگی رابطه شما با شریک زندگی تان سرد شده است و شما نمی دانید مشکل چیست ؟ آیا به رابطه خود بیش از اندازه اهمیت می دهید ؟ مردان کدام رفتارهای زنانه را نمی پسندند ؟ما پاسخ این سوالات را برای شما جمع آوری کرده ایم :

1- اهمیت بیش از اندازه به مادیات

مردان کدام رفتارهای زنانه را نمی پسندند

اگر شما بیش از  اندازه به مادیات اهمیت می دهید ،در نظر مردان مانند یک شکارچی پول دیده خواهید شد.و مردان تصور می کنند که شما فقط به خاطر مادیات با آن ها در رابطه هستید.و مردان از زنان با چنین رفتاری متنفر هستند.

2-خرید بیش از حد

مردان کدام رفتارهای زنانه را نمی پسندند

اگر شما زمان زیادی را صرف خرید لباس می کنید وقت آن رسیده به آن پایان دهید.نه تنها مردان بلکه همه مردم به طور کلی دوست ندارند ساعتها را در یک مغازه برای خرید لباس صرف کنند.وقت ارزشمند خود را برای خرید لباس های نه چندان مهم صرف نکنید.به جای آن وقت خود را صرف تفریح و شادی با شریک زندگی خود قرار دهید.

3-رفتارهای کودکانه

صحبت و رفتارهای کودکانه مربوط به زمانی بود که شما 5 ساله بودید.الان دیگر بزرگ شده اید و زمان آن رسیده استقلال و قدرت خود را نشان دهید.نه مانند یک دختر بچه کوچک رفتار کنید.

4-آرایش بیش از اندازه

مردان کدام رفتارهای زنانه را نمی پسندند

اگر تصور می کنید هر چه بیشتر آرایش کنید در نظر مردان زیباتر هستید ،سخت در اشتباهید.مردان همیشه طرفدار سادگی هستند. سعی کنید همیشه شیک و ساده باشید.

5-صحبت کردن با لحن تند

مردان کدام رفتارهای زنانه را نمی پسندند

شما نمی توانید با عصبانیت و لحن تند خود را اثبات کنید.سعی کنید که همیشه با شریک زندگی تان با لحنی آرام و مودبانه صحبت کنید و همیشه بهترین موقعیت برای صحبت کردن را انتخاب کنید.

6-تحقیر کردن دیگران

این را بدانید که شما از هیچ کسی برتر نیستید.مودب باشید و به انسان ها احترام بگذارید.مردان از زنانی که به معنویات اهمیت می دهند بسیار خوششان می آیند.زیرا این زنان در نظر آن ها قابل احترام هستند.

7-رفتار بیش از حد وابسته

دوست داشتن را با وابستگی افراطی اشتباه نگیرید.وابستگی بیش از حد یک بیماریست.هرگز به خاطر وابستگی با یک شخص رابطه برقرار نکنید.این یک نوع دروغ است و مردان از زنان دروغگو متنفر هستند.

8-غیبت کردن

صحبت کردن پشت افراد کاری بسیار ناپسندیده است.این رفتار باعث کاهش احترام شما مقابل شریک زندگی تان می شود.سعی کنید مانند یک خانم رفتار کنید.زندگی شخصی دیگران به شما ارتباط ندارد.مردان از زنانی که غیبت می کنند متنفرند.

 

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *