Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Pocket Operator سری سینتی سایزر های ماژولار Teenage Engineering معرفی شدند
تکنولوژی, موسیقی

Pocket Operator سری سینتی سایزر های ماژولار Teenage Engineering معرفی شدند 

سیستمی ماژولار و بسیار مقرون به صرفه !

Teenage Engineering اولین سری سینتی سایزر های ماژولار خود Pocket Operator را معرفی کرد.

کمپانی بوتیک سوئدی دیروز 3 کیت قابل اسمبل در منزل (400 ،170 و یک کیبورد کنترل، 16.) را معرفی کرد که مسیری مقرون به صرفه تری را برای سینتی سایز ماژولار، نسبت به سیستم های Eurorack موجود ارائه می دهد.

The 170 یک سینت آنالوگ مونوفونیک با استپ سیکونسر با قیمت 349 دلار است که شامل یک شاسی، 9 ماژول و 8 کابل پچ است.

The 400 قیمتی برابر با 499 دلار دارد (یکم گرونه!!!)، اما در عوض شما صاحب یک سینتی سایزر ماژولار با 3 اسیلاتور (نوسان ساز) و ماژول های مختلفی نظیر : نویز، ژنراتور تصادفی، انولوپ، VCA ،LFO، میکسر، اسپیکر، پک منبع تغذیه و استپ سیکونسر 16 مرحله می شوید.

Pocket Operator سری سینتی سایزر های ماژولار Teenage Engineering

خوشبختانه، ماژول های TE همگی از جک 3.5mm هدفون پشتیبانی می کنند همانند ماژول سیستم های Eurorack، اما اندازه این ماژول ها کمی از استاندارد Eurorack کوچکتر است، اما جای نگرانی نیست چراکه کمپانی از طریق این راهنمایی، به شما نحوه نصب تبدیل و قرار دادن این ماژول ها در شاسی Eurorack را آموزش می دهد.

The 16 keyboard که دارای کلید های قابل تنظیم و سیکونسر است، برای استفاده با The 400 طراحی شده ، اما زا آن می توان در کنار سایر سینت های ماژولار استفاده کرد. قیمت این ماژول نیز 149 دلار است که بسیار قیمت مناسب و رقابتی دارد.

هنوز زمان مشخصی برای انتشار سری Pocket Operator مشخص نشده است ولی بنا به گفته کمپانی این محصولات به زودی روانه بازار خواهند شد. پیش خرید محصول نیز از طریق وب سایت کمپانی از همین حالا امکانپذیر است.

در ادامه بخوانید

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!