5 نکته برای شیک پوش بودن زنان شاغل در محیط های کاری !

5 نکته برای شیک پوش بودن زنان شاغل در محیط های کاری !

 

چگونه در محیط کاری شیک دیده شویم ؟

اغلب زنان دوست دارند در هر محیطی که هستند شیک و مرتب باشند.اما محیط های کاری از جمله محیط هایی است که لباس پوشیدن در آن اهمیت خاصی دارد. زیرا شما در محیط های کاری باید لباس هایی را انتخاب کنید که مناسب محیط کار باشد و احساس راحتی در آنها بکنید .به عنوان مثال شما نمی توانید با لباس های مهمانی به محیط کار بروید.باید لباس هایتان با محیط کارتان سازگار باشد و با توجه به آن لباس های خود را خریداری کنید. در ادامه با معرفی 5 نکته برای شیک پوش بودن زنان شاغل در محیط های کاری با ما همراه باشید.

زنان شاغل در خرید لباس برای محیط های کاری، زمان زیادی را صرف می کنند.اما زمان خرید نکاتی وجود دارد که شما باید به آن ها دقت کنید.مخصوصا اگر قصد خرید لباس برای محیط های کاری را دارید و به استایل خود اهمیت می دهید این مطلب را حتما مطالعه کنید.

همچنین بخوانید : 6 نکته که در زمان خرید شلوار جین باید رعایت کنیم !

1-کفش

خرید کفش در استایل کاری اهمیت زیادی دارد.به عنوان مثال شما با کفش پاشنه بلندی که در مهمانی یا عروسی می پوشید نباید به سرکار بروید! اگر دوست دارید کفش انتخابی تان مقداری پاشنه داشته باشد، سعی کنید که یک کفش با پاشنه متعادل و مناسب محیط کار را انتخاب کنید.کفش شما باید ساده و به دور از هر گونه رنگ و طرح متفاوت باشد.البته انتخاب کفش شما رابطه مستقیمی با محیط کار تان دارد .مهم ترین نکته در انتخاب کفش، راحتی کفش است. زیرا پا زمان زیادی در کفش باقی می ماند به همین دلیل باید راحتی اولویت اول شما باشد.همچنین کفش و لباس ها باید با یکدیگر متناسب باشد .به عنوان مثال اگر استایل تان رسمی است از کفش های رسمی استفاده کنید و اگر استایل تان اسپرت است از کفش های اسپرت استفاده کنید.

2-لباس مناسب

هنگام خرید لباس برای استایل کاری سعی کنید لباس هایی را خریداری کنید که در عین ساده بودن شیک نیز باشند.از خرید لباس با طراحی های متفاوت و رنگی در محیط کار خودداری کنید.همیشه این را در نظر بگیرید که لباس شما برای محیط کار است نه یک مهمانی شبانه! همچنین این نکته را نیز هنگام مصاحبه کاری نیز رعایت کنید.

3-اتو کردن لباس ها

اگر با لباس های چروک به سرکار بروید، نا مرتب دیده خواهید شد، حتی اگر بهترین و گران ترین لباس را نیز پوشیده باشید.زیرا در نظر دیگران فردی نامرتب دیده خواهید شد و دیگران تصور خواهند کرد که شما علاقه ای به شغل خود ندارید.به همین دلیل از شب قبل لباس های خود را اتو کنید.این مورد برای مردان نیز صدق می کند .

4-لباس های گشاد یا تنگ

سعی کنید لباس هایی را خریداری کنید که متناسب با بدن شما باشد یعنی اندازه آن ها نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.در این زمینه تعادل را رعایت کنید.

5-زیور آلات

البته که می توانید در محیط های کاری از زیور آلات استفاده کنید اما باید به مقدار آن ها توجه کنید.سعی کنید از زیور آلات ظریف و شیک در محیط های کاری استفاده کنید.

 

 

در ادامه بخوانید :