غم انگیز ترین انیمه ها که باید آنها را تماشا کنید! بخش اول
انیمه و انیمیشن

غم انگیز ترین انیمه ها که باید آنها را تماشا کنید! بخش اول 

غم انگیز ترین انیمه ها به انتخاب مجله وارونه

اگه تو زندگیتون به اندازه کافی مشکلات و اتفاق های ناراحت کننده ندارید. این لیست بهترین گزینه برای شماست! غم انگیز ترین انیمه ها در این لیست گلچین شدن تا به بهترین ها دسترسی داشته باشین. 


مطالب مرتبط که بهتره برید تو کارشون.


ناراحت کننده بودن هر انیمه تقریبا سلیقه ای حساب میشه. چون مستقیما به احساسات هر فرد مربوط میشه. برای همین شاید انیمه ای که برای یکی به شدت غم انگیز بوده برای فرد دیگه ای نباشه.

اکثرا این پایان بندی انیمه هاست که بیشترین تاثیر گذاری در ناراحت کردن بیننده داره. بعد از چندین قسمت برنامه ریزی، بیننده کاملا با شخصیت ها احساس نزدیکی میکنه و حسابی تو عمق داستان غرق شده و برای عاقبت بخیر شدن شخصیت ها دعا میکنه. حالا بهترین موقعیت برای نابودی تمام رویا پردازی بیننده ها درباره پایان انیمه است. اینجاست که ناگهان با داستان گویی متفاوتی نسبت به قسمت های قبلی روبرو میشیم. انگار که با انیمه ای دیگری طرف هستیم. در این قسمت های پایانی، بیننده در حالی که شاهد له شدن رویاهای شیرینش است. به تمام اموات سازندگان لعنت میفرسته.

بعد از نابود شدن احساسات بیننده با بی رحمی تمام. مخاطب عاجزانه در اینترنت شروع به سرچ کردن قسمت یا فصل بعدی میکنه. سنگین ترین ضربه اینجا وارد میشه که بیننده بعد از چک کردن تمام سایت ها میفهمه که قسمت بعدی در کار نیست و باید تا آخر عمرش با اون پایان تراژدیک سر کنه.

البته هستن انیمه هایی که تمام بار احساسی روی قسمت های پایانی نباشد. در این لیست هم همچین انیمه هایی هست. حتی وجود دارن انیمه هایی که پایان شادی داشته باشن. اما باز هم برای بیننده انیمه ناراحت کننده ای باشه.

در آخر هم اگر انیمه ای اشک شمارو در اورده و توی غم انگیز ترین انیمه ها که باید آنها را تماشا کنید! بخش اول نیست خوشحال میشیم. در قسمت نظرات به ما و دیگر مخاطبان معرفی کنید. 


Clannad

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Tatsuya Ishihara
نویسنده: Fumihiko Shimo
برگرفته از: رمان
موسیقی: Jun Maeda, Magome Togoshi, Shinji Orito
استودیو: Kyoto Animation
ژانرها: زندگی روزمره – کمدی – عاشقانه – ماوراء طبیعی – مدرسه ای – درام
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: مهر 1386

Clannad ترکیبی از عاشقانه، کمدی و حتی بعضی مواقع ماورا طبیعی است. اما این درام موجود در قسمت های آخر است. که باعث معروفیت این انیمه شده. وقتی انیمه آن روی دیگر خودش رو به شما نشون میده. شاهد یکی از ناراحت کننده ترین درام های موجود در دنیای انیمه ها هستید. پس اگر آمادگی یک انیمه پر از اندوه رو دارید. Clannad رو از دست ندهید.

Clannad علاوه بر اینکه یکی از غم انگیزترین انیمه هاست، جز بهترین انیمه های عاشقانه هم بحساب میاد.

به جز بازی ویدئویی و رمان تصویری، دو فصل و یک قسمت سینمایی از این دنیا پخش شده. بعد از تماشای فصل اول میتونید قسمت سینمایی رو ببینید. و بعدش برید سراغ فصل دوم با نام Clannad After Storyتا تجربه‌ای جالب از غم انگیز ترین انیمه ها داشته باشید.

خلاصه داستان

تومویا اُکازاکی دانش آموز سال سوم دبیرستان و خسته از زندگی است. وقتی کوچک بود، مادرش بر اثر تصادف با ماشین، جان خود را از دست میدهد. و به همین دلیل پدرش به سیگار و الکل رو می‌آورد. و همین باعث دعواهای مکرر بین تومویا و پدرش میشود. تا این که در یکی از این دعواها ، تومویا شانه اش آسیب میبیند. از آن به بعد رابطه ی بین او و پدرش دورتر و دورتر میشود. روزی وقتی در حال بازگشت به خانه بود با دختر ِعجیبی به اسم ناگیسا فوروکاوا ؛ که یک سال از او بزرگ تر است ملاقات میکند. مریضی ِناگیسا باعث تنها شدن او و ترک دوستانش میشود. این دو شروع به گذراندن وقت با یکدیگر میکنند و کم کم؛ با گذشت زمان، تومویا احساس میکند. زندگی ِخسته کننده گذشته اش دارد مسیر تازه ای به خود میگیرد.

تریلر انیمه Clannad


NANA

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Morio Asaka
نویسنده: Tomoko Konparu
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Ai Yazawa
موسیقی: Tomoki Hasegawa
استودیو: Madhouse
ژانرها: موزیک – زندگی روزمره – کمدی – درام – عاشقانه – دخترانه
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: فروردین 1385

nana از مانگایی به همین نام اقتباس شده. مانگا این انیمه هنوز به پایان نرسیده و متاسفانه پخش آن فعلا متوقف شده. انیمه در 47 قسمت پخش شده و با توجه به وضعیت مانگا انیمه هم نیمه کاره باقی مانده. الان هم به عضوی از غم انگیز ترین انیمه ها تبدیل شده است.

داستان قوی و پر جزئیات نقطه قوت این انیمه به حساب میاد. همچنین روی تمامی دیالوگ های این انیمه به خوبی کار شده تا بیشترین تاثیرگذاری و ماندگاری رو در ذهن شما داشته باشن. اما طراحی ظاهری شخصیت ها چیزیست که به سلیقه بیننده بستگی دارد. برای خود من زیاد جالب نیست که تمامی شخصیت ها کشیده و لاغر باشند.

استودیو سازنند این انیمه  Madhouse است. که یادآور انیمه های پیچیده ای مانند death note برای ماست. صداپیشه شخصیت اصلی این انیمه هم خانم Park, Romi است. همان صداپیشه شخصیت ادوارد در انیمه Fullmetal Alchemist.

خلاصه داستان 

“کوماتسو نانا” به دنبال دوستش “شوجی” به توکیو نقل مکان می‌کند. تا به زندگی‌ای که همیشه رویای آن را داشته، دست یابد. در قطاری که به مقصد توکیو در حرکت است، او “اوساکی نانا” را ملاقات می‌کند. دختری که خواننده‌ی یک گروه پانک راک به نام “بلست” است. و او نیز عازم توکیوست تا به آرزوی خود برای تبدیل شدن به یک حرفه‌ای دنیای موسیقی دست یابد. پس از رسیدن به توکیو آن دو راه خود را از هم جدا می‌کنند. اما دست سرنوشت دوباره آنها را با یکدیگر روبرو می‌کند. واین دو دختر همنام در توکیو هم‌خانه نیز می‌شوند. کم‌کم پیوند دوستی دو “نانا” محکم‌تر و عمیق‌تر می‌شود و در کنار هم با مشکلاتی که در زندگی عاشقانه و کاری آنها بوجود می‌آید، رو‌برو می‌شوند.

نکته: بنا بر نظر کارشناسی وب‌سایت مای انیمه لیست Myanimelist، انیمه NANA دارای ژانرهای یوری Yuri و شوجو-آی Shoujo-ai نیست. پس فکر بد نکنید.

تریلر انیمه nana


Angel Beats

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Seiji Kishi
نویسنده: Jun Maeda
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Jun Maeda
استودیو: P.A.Works
ژانرها: اکشن – کمدی – درام – مدرسه ای – ماوراء طبیعی
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: فروردین 1389

یک انیمه دیگر با پایان بندی ناراحت کننده. Angel Beats در زمینه موسیقی و انیمیشن سازی از کیفیت زیادی برخوردار است. اما وقتی نوبت داستان و شخصیت پردازی میرسد انیمه بشدت نا امید کننده عمل میکنه. پس انتظار زیادی در زمینه داستان گویی از این انیمه نداشته باشید. اما آگاه باشید که همچون Neon Genesis Evangelion، پایان بندی، بس سنگین خواهد داشت.

خلاصه داستان

در جهانه پس از مرگ فرشتگان برای سرنوشت و آیندشون با هم مبارزه می کنند. yuri سردسته گروه Shinda Sekai Sensen شورشیان در برابر خدا که یه زندگیه غیرعادی رو تو سرنوشتش قرار داده، هستش. از طرفه دیگر Tenshi رئیسه شورای دانش آموزان برای جهانه پس از مرگ، به جنگ با اعضایه گروه ( sss (Shinda Sekai Sensen میپردازه. اعضای گروه sss با افراد مسلح به جنگ با فرشته های دارای قدرت های مافوق طبیعی می پردازن و …

تریلر انیمه Angel Beats


Akame ga kill

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Tomoki Kobayashi
نویسنده: Makoto Uezu
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Takahiro
موسیقی: Taku Iwasaki
استودیو: White Fox
ژانرها: اکشن – ماجراجویی – درام – فانتزی – پسرانه
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: تیر 1393

انیمه آکامه قاتل akame ga kill علاوه بر پایان بندی شوکه کننده، در طول انیمه هم به طور مداوم بیننده با صحنه هایی ناراحت کننده ای طرف میشه و یادآوری میکنه که با انیمه عادی طرف نیستید. در نگاه اول شاید با داستانی کلیشه ای طرف باشید. اما طولی نمی کشد که میفهمید هیچ چیزی درباره این انیمه تکراری و قابل پیش بینی نیست. 

akame ga kill با بی رحمی تمام داستانش رو برای بیننده روایت میکنه. همچنین سراسر انیمه همراه با شوک و اتفاق های غیر قابل پیش بینی همراه است. در نتیجه بدون شک جز یکی از غم انگیز ترین انیمه هایی میشود که تا حالا تماشا کردید.

خلاصه داستان

کشور  توسط وزیرش تبدیل به جای وحشتناکی شده است.

در این میان گروهی انقلابی در حال فعالیت برای برچیدن این حکومت هستند. اما این گروه کارهای مثل قتل مقامات فاسد و کلی کار دیگه هم دارند، که همه به دوش گروهی به نام شبیخون شب است. گروهی متشکل از استفاده کنندگان سلاح‌های خطری که کارهای خشن این گروه انقلابی را انجام می‌دهند.

داستان ما از آنجایی شروع می‌شود که پسری به نام تاتسومی پا به این شهر برای نجات روستایش می‌گذارد. اما خیلی زود به فساد این کشور تاریک پی‌می‌برد. و تا به خودش می‌آید، می‌بیند که قراره عضو شبیخون شب بشود.

تریلر انیمه Akame Ga Kill


Guilty Crown

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Araki  Tetsurou
نویسنده:  Yoshino  Hiroyuki ، Haganeya  Jin
برگرفته از: مستقل
موسیقی:  Sawano  Hiroyuki
استودیو:   Production I.G
ژانرها: اکشن – علمی تخیلی – قدرتی – درام – عاشقانه – روبات ها
گروه سنی:  جوانان
تاریخ شروع پخش: 22 مهر 1390

گیلتی کراون هم انیمه‌ای است با پایان بندی ناراحت کننده. و جز آن دسته از انیمه ها قرار میگرد که در چند قسمت آخر کلا روش داستان گویی متفاوت میشود.

یکی از نقطه قوت های این انیمه موسیقی آن است که حرف نداره. صداپیشه شخصیت اصلی گیلتی کراون هم همان آقای  Yuuki Kaji هست که صداپیشه ی کاراکتر اِرِن از انیمه ی حمله به غول Attack on Titan است. این انیمه ساخته استودیو Production I.G هست که انیمه Psycho-Pass هم محصول همین استودیو هست. در آخر هم اگر از دوستداران انیمه ی code geass  هستید این انیمه را از دست ندهید که شباهت های زیادی بهم دارند.

داستان

این داستان جایی در توکیو در سال ۲۰۳۹ است. بعد از آزادسازی ویروس ” کریسمس گمشده ” در سال ۲۰۲۹. ژاپن تحت کنترل یک سازمان بین المللی  ” GHQ ” قرار گرفته. ” اوما شو ” یک پسر ۱۷ ساله هست. که در دست راستش قدرت فیزیکی داره. اون میتونه از ” توانایی  پادشاه ” استفاده کنه. که بوسیله اون میتونه اشیاء و سلاح ها رو از دوستانش جمع آوری و یا بینشون پخش کنه. اون با دیدن دختری به نام ” یوزوریها اینوری ” زندگیش متحول شد. که اون دختر یک عضوی از جنگجویان غیرنظامی از گروه ” آندر تیکر ” هس. و اوما شو وارد قضایای این گروه می‌شود.

تریلر انیمه Guilty Crown


Your Lie in April

Shigatsu wa Kimi no Uso

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Kyōhei Ishiguro
نویسنده: Takao Yoshioka
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Naoshi Arakawa
موسیقی: Masaru Yokoyama
استودیو: A-1 Pictures
ژانرها: درام، موسیقی، عاشقانه، مدرسه‌ای، شونن
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: مهر ۱۳۹۳

این انیمه از روی مانگایی به همین نام و نوشته ناوشی آراکاوا Naoshi Arakawa که در سال‌های ۲۰۱۱_۲۰۱۵ در مجله ماهانه شونن Monthly Shōnen Magazine چاپ شد، ساخته شده است.

این را هم بدانید که دروغ تو در آپریل Your Lie in April توسط استودیو ای_وان پیکچرز A-1 Pictures که مثل پروداکشن آی.جی Production I.G جزو استودیوهای شاخ انیمه در ژاپن است، پا به دنیای انیمه گذاشته است.

Your Lie in April در زمینه موسیقی و گرافیک در سطحی قرار دارد که جای هیچ انتقادی باقی نگذاشته است. موسیقی ای که در این انیمه جریان دارد میتواند به تنهایی دلیلی برای قرار گرفتن این انیمه در لیست برترین ها باشد. 

خلاصه داستان

آریما کوسه Arima Kousei که تحت نظر مادرش به یک پیانیست نابغه تبدیل می‌شود. یکی یکی پله‌های ترقی را پشت می‌گذارد!

اما پس از مرگ ناگهانی مادرش دچار شک شدیدی می‌شود. آنقدر شدید که دیگر صدای پیانو زدن خودش را هم نمی‌شنود!

بعد از گذشت دو سال از آن موقع، آریما که دیگر از زندگی به عنوان پیانیست فاصله گرفته است. با ورود ناگهانی یک دختر ویولونیست به زندگی‌اش، کم‌کم و به اجبار به صحنه موسیقی و زندگی که به آن تعلق دارد، بازمی‌گردد.

تریلر انیمه دروغ تو در آوریل Your Lie in April


Steins;Gate

غم انگیز ترین انمیه ها

کارگردان: Hiroshi Hamasaki
نویسنده: Jukki Hanada
برگرفته از: رمان
موسیقی:Jun Murakami , Takeshi Abo
استودیو: White Fox
ژانرها: سنین – علمی_تخیلی
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: فروردین 1390

استاینز؛گِیت Steins;Gate علاوه بر اینکه یکی از غم انگیز ترین انیمه ها است. جز بهترین های ژانر علمی_تخیلی هم حساب میشه. بار احساسی انیمه به جای اینکه روی قسمت های آخر تمرکز داشته باشه، در طول انیمه پخش شده. 

داستان این انیمه شاید کمی پیچیده باشه. برای همین توصیه میکنم هنگام تماشای استاینز گیت کمی بیشتر دقت کنید. اکثر فیلم و سریال ها با موضوع سفر در زمان، تناقض های زیادی در داستانشون دارن. اما این یکی اصلا اینطوری نیست و داستان خیلی دقیقی داره.

خلاصه داستان

داستان این انیمه در ارتباط با اوکابه رینتورو ملقب به دانشمند دیوانه است. که در آزمایشگاه خود دست به اختراعات عجیب و غریب می زند. بعد گذشت مدتی او به طور اتفاقی موفق به تولید ماشین زمان می شود. و می تواند در ابتدا به زمان گذشته ایمیل بفرستد و بعد از مدتی خود را نیز به زمان گذشته بفرستد. اما با فرستادن ایمیل به زمان گذشته خط زمانی تغییر می کند و اتفاقات ناگواری برای دوستان او رخ می دهد. در نتیجه او در خط و بعدهای زمانی حرکت می کند. تا این اتفاقات را تغییر دهد اما تلاش های او بی فایده است تا اینکه ….

ترتیب تماشا انیمه استاینز؛گِیت Steins;Gate

تا الان دو فصل و یک سینمایی به علاوه ی او وی ای OVA از این انیمه آمده. ترتیب پیشنهادی ما برای این انیمه به این صورت است: بعد از تماشای کامل فصل اول، سراغ قسمت سینمایی بروید. سپس قبل تماشای فصل دوم (Steins;Gate 0) بهتر است قسمت 23 فصل اول که با عنوان B که از قسمت 23 اصلی متمایز شده است رو ببینید و حالا میتوانید فصل دوم رو ببینید.

فصل دوم درواقع توضیحی است. برای قسمت بیست و سوم فصل اول و نسبت به فصل اول فضای افسرده ای دارد.

تریلر انیمه استاینز؛گِیت Steins;Gate


ANOHANA: THE FLOWER WE SAW THAT DAY

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.

غم انگیز ترین انیمه ها

کارگردان: Tatsuyuki Nagai
نویسنده: Mari Okada
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Reimy Horikawa
استودیو: A-1 Pictures
ژانرها: زندگی روزمره – ماوراء طبیعی – درام
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: فروردین 1390

برای یازده قسمت غم انگیز دیگر آماده باشید. آنوهانا با اینکه یازده قسمت بیشتر ندارد. اما تواناییی زیادی برای در آوردن اشک شما دارد. علاوه بر پایان تاثیر گذار، در طول قسمت ها شاهد لحظات غم انگیز زیادی هستید. در واقع با یک تراژدی طرف هستید. که به صورت انیمه برای شما به نمایش در آمده.

یازده قسمت این انیمه در یک قسمت سینمایی نیز خلاصه شده که اگر هر دو رو ببینید پشیمان از این دنیا نخواهید رفت.

خلاصه داستان

یه روز شش دوست دبستانی در مخفیگاه خودشون جمع می‌شن. توی یه بحث در مورد اینکه رهبر گروه یعنی جینتا از منما خوشش میاد یا نه؟ جینتا اشتباها به منما می‌گه زشت. گرچه منما یه لبخند خشک در جوابش می‌زنه.

ولی جینتا پا به فرار می‌ذاره. منما می‌ره دنبالش، اما هیچوقت بهش نمی‌رسه. جینتا با خودش می‌گه: فردا ازش معذرت می‌خوام. ولی اون فردا هرگز نرسید. چون منما دیگه زنده نبود. اما حالا چند سال از اون زمان گذشته و گروه شش نفره ما از هم پاشیده. جینتا هم افتاده کنج خونه.

اما ناگهان روح منما پیداش می‌شه. و در حالی که هم فقط جینتا می‌تونه اونو ببینه. ازش می‌خواد که آرزوش رو برآورده کنه‌. اینطوری داستان ما با زخم‌های گذشته، آینده و ایستادن دوباره همه، با وجود احساسات سنگین‌شون آغاز می‌شه.

تریلر انیمه آنوهانا: گلی که آن روز دیدیم Anohana: The Flower We Saw That Day


Violet Evergarden

غم انگیز ترین انیمه ها

 

کارگردان: Taichi Ishidate
نویسنده: Reiko Yoshida
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Kana Akatsuki
موسیقی: Evan Call
استودیو: Kyoto Animation
ژانرها: درام – فانتزی – زندگی روزمره
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: دی 1396

وایولت اورگاردن Violet Evergarden یکی دیگر از محصولات پر خرج شرکت نتفلیکس Netflix است. کیفیت هر قسمت در حد یک انیمه سینمایی خودنمایی میکند. برای همین توصیه میکنم که حتما این انیمه رو با کیفیت بالا تماشا کنید.

درام جذابی در سراسر انیمه جریان داره که از همون قسمت اول شمارو میخکوب میکنه و در آخر با کلی غم شمارو تنها میگذاره. به همراه موسیقی دلنواز، باعث تماشایی‌تر شدن انیمه شده. همچین به کمک تاثیرگذاری بیشتر لحظات احساسی اومده. میتوانید موسیقی وایولت اورگاردن رو در اینجا گوش دهید.

خلاصه داستان

انیمه‌ی وایولت اورگاردن روایت‌گر داستان دختری به همین نام است. که در زمان کودکی به صورت اجباری وارد ارتش می‌شود و حتی ازش به عنوان سلاح یاد می‌کنند.

دختری که در تمام ارتش فقط یک نفر یعنی سرگردی که مسئولشه رو به شدت قبول داره. و همین سرگرد هم مفقود شده، اما در آخرین لحظات به وایولت میگه: « عاشقتم ».

داستان انیمه هم از اینجا شروع میشه. که وایولت تصمیم به کار در یک اداره پست می‌گیره تا معنای همین یه جمله رو بفهمه.

تریلر انیمه‌ی وایولت اورگاردن Violet Evergarden


Plastic Memories

غم انگیزترین انیمه ها

کارگردان: Yoshiyuki Fujiwara
نویسنده: Naotaka Hayashi
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Masaru Yokoyama
استودیو: Doga Kobo
ژانرها: علمی تخیلی – درام – عاشقانه
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: فروردین 1394

نوبت اخرین انیمه لیست غم انگیز ترین انیمه ها است. خاطرات پلاستیکی Plastic memories یکی دیگر از انیمه های ناراحت کننده است که توان رقابت کردن با دروغ تو در آپریل Your Lie in April را در این زمینه دارد.

رابطه انسان ها با تکنولوژی پیشرفته موضوع محبوبی است. که در این انیمه زیاد بهش اشاره میشه. کمدی موجود تو انیمه کمی آزار دهندست. ولی چیزی از تاثیر گذاری این انیمه کم نمیکنه.

در آخر اگر دنبال داستان عاشقانه همراه تراژدی که کمی هم به بحث های فلسفی بپردازه هستید. این انیمه رو از دست ندید.

خلاصه داستان

داستان درباره آینده ای نچندان دوره که اندرویدها دقیقا مثله انسان ها هستن. کمپانیه اس اِی نوع جدیدی از این اندرویدها به نامه گیفتیا میسازه. که دارای احساسات و بیشتر شبیه انسان ها است و اندروید ها هم طول عمر دارن. و اندروید هایی که عمرشون تموم میشه دچار اختلال میشن واسه همین سازمان سرویسی رو طراحی میکنه. که اندروید هایی که عمرشون تموم شده رو جمع آوری کنند. سوکاسا یکی از اعضای این تیم میشه ولی …

تریلر انیمه خاطرات پلاستیکی Plastic Memories


امیدوارم از لیست غم انگیز ترین انیمه ها خوشتون اومده باشه. همچنین با اشتراک گذاری نظرات خودتون، ما رو در بالا بردن سطح مطالب کمک کنید. کانال نماشای ما رو هم دنبال کنید.

تمامی دوستانی هم که علاقه به بحث تبلیغات در مجله وارونه یا همکاری در بخش انیمه یا سایر بخش‌های مجله وارونه دارند. میتونند از طریق بخش نظرات یا ایمیل info@varune.com اعلام همکاری کنند.


همچنین یه نگاه به مطالب زیر هم بکنید.

مطالب مرتبط

 
 

11 دیدگاه

 1. P.M

  من از چهار روز پیش انیمه دروغ تو در اپریل رو نگاه کردم ، هر روز یک ربع گریه می کنم . واقعا احساسات من رو نابود کرد . خیلی دلم سوخت . به نظرم دو قسمت اخرش کل انیمه درش خلاصه میشه . واقعا واقعا عالیه . از نظر کارگردانی فوق العاده است .

 2. مهدی

  همش صحنه ها و صداهای دروغ تو در اپریل تو گوشمه و راحت نمیتونم بخوابم من نفرینش کردم نویسندشو ایشلا خیر نبینه که این بلا رو سرمون

 3. مهدی

  همش صحنه ها و صداهای دروغ تو در اپریل تو گوشمه و راحت نمیتونم بخوابم من نفرینش کردم نویسندشو ایشلا خیر نبینه که این بلا رو سرمون اورد

 4. fateme

  جای دیگری خالیه
  وایلت قشنگه

 5. Amirreza

  سلام
  من میخوام از انیمه لیست دانلود کنم زیرنویسها رو به فقط به صورت متنی برام تو ایمیل می فرسته درصورتی که خود فیلم ها زیرنویس نداره و زبان اصلیه چجوری زیرنویس ها رو از تو ایمیل باید با خود فیلم مطابقت بدم؟

 6. .

  همه اینارو تو یه هفته نگا نکنید و گرنه افسردگی شدید میگیرید

  1. مهدی

   دیر گفتی الان چی کار کنم ؟؟؟?????
   همین الان از ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح به ترتیب silence voice و میخوام پانکراستتو بخورمو دیدم و حالم خیلی بده و دیروز هم دروغ تو در اپریل رو تموم کردم تو دو روز و همش با مشت میزدم تو دیوار و نویسنده شو میشستم و کلا الان رد دادم آنوهانا هم قبل دروغ تو در اپریل دیدم ?

 7. عرفان

  انیمه akame ناقصه برای اینکه ادامه شو بفهید مانگاش ترجمه شده هست برید بخونید

 8. سوشیانت

  من تازه می خوام همه شون وببینم ولی ازوایلت اورگاردن خیلی خوشم اومد هیچی مثل اخرش حال آدمو نمیگیره
  راستی ازکدوم سایت اینارو دانلود کنم که بدون درسرباشه

  1. laba

   از انیمه لیست اما برای زیر نویس باید ایمیل بدی

 9. احمدرضا

  همه رو دیدم غمگینترینش دروغ تو در آپریل بودش که به خاطر دروغش کلی فحش به درو دیوار دادم اما انیمه ای که پایانش منو افسرده کرد انفجار طوفان (zetsuen no tempest) یا به انگلیسی (blast no tempest) بود که آخرش با لبخند خیلی تلخی تموم شد
  آخرش میدیدی میخندن اما خنده هایی تلخ داشتن که شاید حسابی گریتون بندازه

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *