10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

 10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت !با افزایش قیمت دلار و یورو و نابسامانی بازار ارز ما در این مقاله تصمیم گرفتیم 10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت را برای شما جمع آوری کنیم.جهان پر از کشورهایی است که حتی با بالا بودن قیمت ارز نیز شما می توانید به آن ها سفر کنید و از محیط زیبا آن ها لذت ببرید.با این کشورهای ارزان قیمت آشنا می شویم :

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

1-اوکراین

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

نام پایتخت این کشور ارزان قیمت و سرگرم کننده کیف نام دارد.در این کشور محل اقامت ،تفریح و غذا بسیار ارزان است.این کشور در اروپای شرقی قرار دارد و شهروندان ایرانی برای رفتن به آنجا باید ویزا دریافت کنند.شما می توانید با شبی 4 دلار در این کشور اقامت کنید.هزینه حمل و نقل در این کشور 0.20 سنت است.شما می توانید یک وعده غذایی خوب را تنها با پرداخت 5-6 دلار بخورید.

2-لائوس

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

این کشور زیبا با مناظر بهشتی در جنوب شرق آسیا قرار دارد و دارای مردمانی خونگرم و ساده است. این کشور از سمت شمال غربی با چین و میانمار، از سمت جنوب با کامبوج و از سمت غرب با تایلند همسایه است.شهروندان ایرانی برای رفتن به این کشور نیاز ندارند در ایران ویزا تهیه کنند و ویزا آن ها در کشور لائوس و فرودگاه صادر می شود.جمعیت این کشور با جنگل های استوایی در  سال 2012 حدود 6.5 میلیون نفر بوده است.شما در این کشور با معابد مختلف به راحتی و کم ترین هزینه می توانید تفریح کنید.هزینه اقامت در پایتخت این کشور وینتیان حدود شبی 5 دلار است.در یک مکان زیبا می توانید به قیمت 4 دلار غذا بخورید.با هزینه روزانه 25 دلار به راحتی می توانید از زیبایی های این کشور لذت ببرید.

3-کامبوج

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

کامبوج کشوری با معابد 1000 ساله مشهور ،غذاهای خوشمزه و زندگی شبانه پرشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد.این کشور دارای گذشته ای بسیار دردناک است که این اتفاقات موجب مرگ 2 میلیون نفر در دهه 1970 شده است.قیمت اقامت در یک هتل لوکس در کامبوج شبی 3 دلار و هزینه غذا در یک رستوران شیک 4-5 دلار است.

4-هندوستان

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

هندوستان جزو کشورهای ارزان قیمت است که حتما باید آن را ببینید.پایتخت این کشور دهلی است.در این کشور با قیمت 50 سنت می توانید غذا بخورید  و با 3 دلار می توانید به یک رستوران شیک بروید.هزینه حمل و نقل در این کشور بین 0.15-0.20 سنت است.

5-ویتنام

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

ویتنام، یکی از زیباترین کشورهای آسیای جنوب شرقی است که در میان کشورهای ارزان قیمت قرار دارد.این یک کشور با طبیعت و ساختار فوق العاده است.در پایتخت این کشور با قیمت شبی 3 دلار می توانید ،اقامت داشته باشید.قیمت غذا حدود 3-4 دلار است.هزینه حمل ونقل 0.70 سنت است.و بدین ترتیب این کشور فوق العاده را می توانید با قیمت ارزان بگردید.

در ادامه بخوانید :

۵ تا از بهترین شهرهای خارجی برای سفرهای پاییزی

نکاتی برای داشتن سفرهایی ارزان تر که حتما باید بدانید

نکات مهمی که قبل از رفتن به کمپ زمستانی حتما باید آن ها را بدانید

۵ واقعیت اشتباه در مورد هندوستان

خوشمزه ترین فستیوال های جهان


6-نپال

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت
نپال در لیست کشورهای ارزان قیمت در جایگاه های اول قرار دارد.پایتخت کشور نپال کاتماندو است که پس از زلزله بزرگ در این کشور ، هزینه ها در این کشور کاهش چشمگیری پیدا کرد.هزینه اقامت در این کشور توریستی شبی 3-4 دلار است.می توانید یک وعده غذایی خوب را با 5 دلار بخورید.با هزینه 25-30 دلار در روز می توانید مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید.

7-میانمار

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت

این دومین کشور بزرگ در آسیای جنوب شرقی است.این کشور بسیار ارزان است.معابد مکان های زیبایی هستند که می توانید فرهنگ های مختلف را در آن ها مشاهده کنید.برای اقامت در این کشور باید شبی 5-6 دلار بپردازید.

8-نیکاراگوئه

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت
نیکاراگوئه بزرگترین کشور در آمریکای مرکزی و در عین حال فقیرترین کشور نیز هست.به همین دلیل بسیار ارزان است.وضعیت اقتصاد این کشور وحشتناک است.دانشجویان زیادی برای یادگیری زبان به این کشور مهاجرت می کنند.هزینه اقامت در این کشور شبی 9 دلار است .همچنین با هزینه ای حدود 9-10 دلار می توانید در یک رستوران شیک غذا بخورید.

9-اندونزی

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت
بالی اولین مکانی است که وقتی صحبت از کشور اندونزی می شود به ذهن می آید.در اندونزی هزاران جزایر مختلف وجود دارد.هر کدام دارای زیبایی های خاص و متفاوت است.این کشور زیبا دارای قیمت مناسب نیز هست.شما می توانید با هزینه روزی 30 دلار مانند پادشاهان در این کشور تفریح کنید و لذت ببرید.

10-سریلانکا

10 از ارزانترین کشورهای خارجی برای مسافرت
سریلانکا ، مرواریدی از اقیانوس هند یک کشور جزیره ای است.این کشور زیبا دارای معابد فوق العاده و طبیعت بی نظیر است.این کشور دارای ادیان مختلف است.پایتخت این کشور کلمبو است و برای ماندن در این کشور باید شبی 6 دلار بپردازید.هزینه غذا در این کشور بین 4-6 دلار است.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *