در این مطلب قصد داریم 10 فیلم با بازی لئوناردو دی کاپریو که حتما باید مشاهده کنید را برای شما معرفی کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم حتما این فیلم ها را ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

پیش از مطالعه این لیست بخوانید »1-The Basketball Diaries-1995

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

فیلم فراموش نشدنی از لئوناردو که در سال های جوانی خود استعداد بی نظیرش را به همه نشان داد.مبارزه جیم در برابر سختی های زندگی و عشق او به بسکتبال ،آشنا شدن او با مواد مخدر و آرزوهای او همه در این فیلم نشان داده می شود.


2-Romeo + Juliet-1996

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

اگر داستان عشق فراموش نشدنی شکسپیر در زمان حال اتفاق می افتد چگونه می شد ؟ با توجه به این پرسش ما شاهد داستان مدرن رومئو و ژولیت به کارگردانی Baz Luhrman و بازیگری دی کاپریو در نقش رومئو هستیم.در فلوریدا امروز، ما شاهد عشق پرشور فرزندان دو خانواده دشمن یکدیگر هستیم.همچنان به شما پیشنهاد می کنیم که موسیقی متن این فیلم را نیز فراموش نکنید و از آن لذت ببرید.


3-TITANIC -1997

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

این فیلم بی نظیر و برنده جایزه اسکار در بخش بهترین فیلم و 11 جایزه اسکار دیگر در بخش های مختلف آغاز شهرت بی نظیر لئوناردو دی کاپریو است.این فیلم با مدت 3 ساعت 14 دقیقه یکی از زیباترین فیلم های رمانتیک در تاریخ سینما است.با این حال با نظر شما موافقیم آن تخته چوب جا برای دونفر داشت و جک می توانست زنده بماند !


4-The Beach-2000

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

این فیلم به کارگردانی Danny Boyle برنده جایزه اسکار در مورد جوانی به نام ریچارد است که  دوست دارد برای رهایی از دغدغه های زندگی شهری به یک ساحل آرام و زیبا برود.او به بانکوگ می رود و در آن حا با زوجی فرانسوی آشنا می شود و ایده خود را با آن ها در میان می گذارد و داستان آغاز می شود.


همچنین بخوانید:

با بهترین فیلم های جیک جیلنهال آشنا شوید

12 فیلم هیجان انگیز با موضوع روانشناسی که حتما باید ببینید !

20 تا از بهترین فیلم های کمدی که حتما باید تماشا کنید

10 تا از بهترین فیلم های بدون دیالوگ که حتما باید ببینید !

10 فیلمی که زنان باید در زمان های تنهایی مشاهده کنند


5-Gangs of New York-2002

 

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

ما شاهد رویای منهتن در دهه 1800 هستیم.جنگی بی وقفه میان بومیان منطقه و مهاجران ایرلندی . آمستردام والن رهبر باند ایرلندی باید هم انتقام پدر کشته شده اش را و هم کنترل شهر را در دست بگیرد.کارگردانی این فیلم بر عهده Scorsese و در این فیلم بازیگرانی مانند Daniel DayLewis, LiamNeeson, Cameron Diaz نقش دارند.


6-Catch Me If You Can-2002

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

دی کاپریو که همواره فرصتی برای کار با مدیران و بازیگران منحصر به فرد در سراسر زندگی حرفه ای خود داشته در این فیلم با کارگردان Spielberg و بازیگر فوق العاده Tom Hanks همکاری می کند. این مرد جوان با شخصیت های تقلبی مانند خلبان ،دکتر ، دادستان و شخصیت های اینچنینی در 26 کشور جهان باعث می شود که FBI در صدد دستگیری این مرد جوان باشد.ساخت این فیلم بسیار قابل توجه است.


7-The Departed-2006

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

در 10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو ، این فیلم جایگاه هفتم را داراست و باز ما شاهد همکاری Scorsese و دی کاپریو هستیم..این فیلم در مورد ساختار پیچیده بین مافیا و پلیس است.در این فیلم ستارگانی چون  JackNicholson, DiCaprio, MattDamon و Mark Wahlberg حضور دارند.


8-Shutter Island-2010

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

مارتین اسکورسیزی با اقتباس از رمان معروف دنیس لانه و باز هم انتخاب بازیگر مورد علاقه اش یعنی لئوناردو دی کاپریو اثری زیبا را خلق کرده است.در بیمارستانی در جزیره شاتر که در آن بیماران روانی تحت درمان قرار می گیرند،دو  کارآگاه که تحقیق در مورد ناپدید شدن یک جنایتکار را انجام می دهند ،خود را در میان طوفان خشونت آمیز و شورش زندانیان می یابند.


9-Inception-2010

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان ،جزو فیلم هایی است که پس از تماشا تا مدت ها در تاثیر فیلم باقی خواهید ماند.این فیلم در مورد خواب ها و اتفاقات درون آن و ذهن ماست.برای درک بهتر فیلم به شما پیشنهاد می کنیم که این فیلم را بیش از یک بار تماشا کنید.این یک شاهکار با با بازیگری خونسرد از لئوناردو دی کاپریو است.


10-The Wolf of Wall Street-2013

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

یکی دیگر از فیلم مارتین اسکورسیزی و شما  درست حدس زدید،  با بازیگری دی کاپریو .اردن بلورف یک مرد جوان 24 ساله و طمع کار است و به قصد ثروتمند شدن سریع وارد بازار سهام وال استریت می گردد.همه چیز درست پیش می رود تا اینکه مواد مخدر ، فساد و قمار وارد زندگی او می شود.


11-The Revenant-2015

10 فیلم با بازیگری لئوناردو دی کاپریو

و برنده لیست ما و فیلمی که باعث شد لئوناردو بالاخره بتواند جایزه اسکار را دریافت کند .قدرت  فوق العاده روح انسانی وتوانایی انجام کارها در زمانی که می خواهد ،داستان فیلم در مورد تلاش برای بقا در شرایط وحشتناک است.این شاهکار به کارگردانی Alejandro González Iñárritu است.